Volume Kirpik Nedir?

Normal yani klasik kirpik türünde bir kirpiğe yine bir tane kirpik eklenir fakat volume kirpikte, tek bir kirpiğe iki ya da ikiden fazla kirpik eklenebilir. Volume kirpik uygulamasını yapan kişi eklenecek kirpikleri seçer, biraz yapıştırıcı alır ve doğrudan sizin bir kirpiğinize yapıştırır. İstediğiniz gürlüğe göre bir sürü seçeneğiniz bulunmaktadır. Eğer çok gür bir kirpik isterseniz daha kalın ve fazla sayıda kirpik kullanmak gerekmektedir.

Volume Kirpik Çekmeköy

Volume kirpik Çekmeköy'de Nil Tellioğlu'nda yapılır. Volume kirpik Çekmeköy güzellik salonu; Vücutta, derinin altındaki yağlara sebum adı verilmektedir. Sebum olarak adlandırılan yağlar vücutta fazlasıyla üretiliyorsa, ölü deri hücrelerinin gözeneklerin içine sıkışmasına yol açabilir ve bu durum da beyaz ya da siyah noktalara neden olabilir. Bu durumun yanı sıra ciltte yaşamakta olan bakteriler de gözenek içinde sıkışabilmektedir. Bakterilerin gözenek içerisinde sıkışması da iltihaplı sivilcelerin çıkmasına sebep olmaktadır. Akneler genellikle vücudun yüz, alın, sırt gibi bölgelerinde sıklıkla görülen bir sorundur. Akneler, her yaştaki insanda görülmektedir, ancak genç yaştaki insanlarda görülme sıklığı ve yoğunluğu daha fazladır.

Volume Kirpik Fiyatları

Volume kirpik fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime rahatlıkle geçebilirsiniz. Bazı dönemlerde volüme kirpik fırsatı ve volüme kirpik kampanyaları yapıyoruz, bunlara dahil olmak isteyebilir ve avantajlı volüme kirpik fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Sivilce, ergenlik dönemine girmiş ve ergenlik döneminde olan gençlerin istisnalar hariç hepsinde görülen bir deri hastalığıdır. Sivilce, ergenlik dönemindeki gençlerde görülme oranı yüzde 85 olmasına rağmen yetişkin insanlarda da görülen bir deri sorunudur. Hepimizin bildiği üzere tipik bir sivilce, kırmızı renkli ve sarı renkli ucu iltihaplı ya da iltihapsız kabarcıklar şeklinde ya da açık komedon ismi verilen siyah noktalar ve kapalı komedon ismi verilen kabartılar şeklindedir. Sivilceler bazı ekstrem durumlarda ise iri kist benzeri bir yapıda çıkmaktadırlar. Akne, hormonlar ya da ilaçlara bağlı olarak da azalma, artma eğilimleri gösterebilir.


Volume Kirpik Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Volume Kirpik

Doğal kirpiğinizin taşıyacağı vizon kirpik konusunda çok iyi bir analiz yapılmalı ve alanında uzman birisi tarafından uygulanmalıdır. Çünkü fabrikasyon kirpikler çok fazla kullanılmakta ve bunlarla birlikte içerisinde çok ağır kimyasal madde bulunan yapışkanlar kullanılmaktadır. Volume kirpik uygulamasını yapan kişi kirpikleri elindeyken kendisi birleştirmelidir ve ardından direkt olarak kirpiğin üzerine uygulamalıdır. Diğer fabrikasyon kirpiklerde iki defa yapışkan kullanıldığından dolayı kirpiklere çok ağır gelmektedir ve bu sebepten ötürü kirpiklerin zayıflamasına neden olabilir.

Volume Kirpik ile ile ilgili sorulanlar


Volume Kirpik Nasıl Uygulanmaktadır?

Volume kirpik uygulamayı yaptırmak isteyen kişinin göz yapısı ve tercihleri çerçevesinde değerlendirilerek kişiye uygun olan kirpiklerin seçilmesi sonucu uygulanmaktadır. Makyaj varsa önce makyaj temizlenir ardından kirpikler özel bir temizleyici ile temizlenir, primer kullanılarak yağ ve tozdan arındırılır. Kişinin asıl kirpiklerinin hava alacağı şekilde boşluk bırakılır (1-2mm) ve kirpikler tercih edildiği volume kirpiğe göre birleştirilerek her bir kirpiğin üzerine yapıştırılır. Bu uygulama çok fazla sabır isteyen ve uygulanırken çok emek gerektiren bir uygulamadır.

Volume Kirpik Kalıcılık Süresi Ne Kadar?

Volume kirpik uygulaması ortalama 1.5-2 saat süren bir uygulamadır. Bu süre kişinin kirpik yoğunluğuna göre değişmektedir.

İlk uygulama sonrasındaki 20.gün bakım yapılmalıdır. Eğer kişi kirpiklerini yıpratmadan kullanıyorsa her 20 günde bir 2. ve 3. bakımları yapılabilir. Bu sayede volume kirpiğin kullanım süresi 2.5-3 aya kadar uzatılabilmektedir. Fakat kişinin kirpiklerinin zarar görmemesi ve daha estetik görünebilmesi için ilk 20 gün sonunda bakım yapılmalı ve ardından kirpikler tamamen çıkarılmalıdır.

İpek kirpik uygulaması yapılırken kirpikler yapışkan ile yapıştırıldığından yapıştırıcının etkisi geçecek ve bir süre sonra kirpikler düşecektir. Bakım uygulamasında ise o düşen kirpikler yerine yenileri eklenir. İpek kirpik malzemesi doğal malzemelerden oluşmaktadır. Vizon, saf ipek ve doğal insan saçı karışımından oluşmaktadır.

Normal şartlar altında ipek kirpik ve yapıştırıcı kirpiklerinize zarar vermez. Eğer kirpiklerinizi kendiniz koparıp çıkartmaya çalışmaz iseniz, bastıra bastıra gözlerinizi ovuşturmazsanız kirpikleriniz zarar görmez. İpek kirpik uygulaması yaptırdığınız uzman, kullandığı kirpik ve kullandığı yapıştırıcı da burada son derece önemlidir. Kullanılan malzemeler kaliteliyse bir problem yaşanmaz.

Volume Kirpik Sonrasında Hangi Konulara Dikkat Edilmelidir?

Volume kirpik uygulaması yapılırken yapıştırıcı kullanıldığından yapıştırıcının etkisinin azalmaması için ilk 24 saat gözlerinize su değdirmemelisiniz. Uygulama sonrasında uzmanınız size bir kirpik fırçası verecektir. Bu fırça ile sabah akşam kirpiklerinizi fırçalamalısınız. En önemlisi de duştan sonra tekrar kirpiklerinizi fırçalamalısınız. Göz etrafına yaptığınız makyajları temizlerken kullandığınız ürünlerin içeriği çok önemlidir. İçerisinde alkol bulunan ve yağlı temizleyiciler kullanmamalısınız. Gözlerinizi ovuşturmamalısınız. Kirpiklerinizin kullanım ömrünü artırmak istiyorsanız düzenli olarak iki haftada bir bakım yaptırmanız gerekmektedir. Kirpikler zaten çok ince olduğu için herhangi bir batma veya rahatsızlık yaşamazsınız.

Volume kirpik uygulaması, kirpik bakımına özen gösteren ve bu konuda güzel bir kirpik görünüme sahip olmak isteyen kişilerin uygulayabileceği bir işlemdir. Bu sebepten dolayı, herhangi bir yaş ya da cinsiyet kısıtlaması olmadan, herkes oldukça kolay bir şekilde volume kirpik uygulamasını yaptırabilmektedirler. Ancak bazı durumlarda, uzmanların da görüşlerine bağlı olarak işlemin yapılmamasına karar verilebilmektedir. Bu karar, kişinin sağlığını korumak adına alınan bir karar olduğu için volume kirpik öncesi bu tip kararlar oldukça önemli olmaktadır. Alerjisi olanlar ve kirpik diplerinde arpacık gibi rahatsızlıkları bulunan kişilerin yaptırmaması gereklidir.

Volume Kirpik Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Volume kirpik uygulamasını yaptırdıktan sonra rimel sürmeniz gerek kalmaz hem kirpiklerinize makyaj malzemesi sürmemiş olursunuz hem de makyajdan zamanınız artar. Gözlerinizin yapısı, rengi ve göz hatlarınız ortaya çıkar, daha anlamlı bir bakışa sahip olursunuz. Volume kirpik işlemi sayesinde, çok daha orantılı bir yüz hattına sahip olan kişiler, dikkat çekici kirpiklerinden oldukça memnun olmaktadırlar.

Volume kirpik uygulamasından maksimum fayda sağlamak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta, iyi bir güzellik merkezi seçimi yapmaktır. Kaliteli bir güzellik merkezinde, alanında deneyimli kişilerin yapmış oldukları volume kirpik uygulamasından iyi sonuçların alınması, çok daha muhtemel bir durum olmaktadır.

Volume kirpik işlemi ile kirpiklerinin doğal bir görünüme sahip olduğunu gören kişiler, çevrelerindeki insanlara da bu yöntemi önermeyi ihmal etmemektedirler. Bu anlamda oldukça sık kullanılan bir yöntem haline gelen volume kirpik uygulaması, son zamanların en popüler estetik uygulamalarından bir tanesi olmuştur.

Volume kirpik uygulaması sayesinde, ciddi başarılar elde eden güzellik merkezleri, insanların daha fazla dikkatini çekmektedirler. Bu konuda, en iyi şekilde yöntemi uygulamak isteyen insanlar da volume kirpik uygulaması öncesinde, sıkı bir şekilde güzellik merkezi araştırması da yapmaktadırlar.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun