Microblading Çekmeköy

RANDEVU OLUŞTURMAK İSTER MİSİNİZ?

Randevu formunu doldurun,
sizi arayarak uygulama,
fiyat ve süreç ile ilgili bilgi verelim.

Randevu Formu

Microblading Çekmeköy

Yapılan onlarca bilimsel araştırma sonucunda, bir insanın en dikkat çekici özelliğinin kaşları ve kirpikleri olduğu defalarca kez saptanmıştır. Microblading hizmetinde ise, size en uygun, en doğal olduğu düşünülen kaş çizimi uzman eller ile birlikte yapılır. Nil Tellioğlu klinikleri, microblading hizmetini başarılı bir şekilde vermeye devam ediyor. Türkiye’de her kadının güzel görünmeye hakkı var mottosuyla çıktığımız bu yolda, sadece İstanbul özelinde değil, Türkiye genelinde hizmet vermek istiyoruz. Microblading yapılırken, bireysel tanımlama yapabilmek işin sürdürülebilirliği açısından elzemdir. Nitekim, karşınızdaki kişinin yüz hattını tanımadan yapacağınız kaş kontürü işlemi üçüncü kişiler tarafınca başarısız bulunabilir. Nil Tellioğlu kliniklerinde, microblading işlemleri yapılırken; microblading yaptıran kişinin cilt yapısı ve yüzündeki nem oranı dikkatli bir şekilde hesaplanır. Bir nevi, kişiye özel microblading hizmeti verilir.

Çekmeköy’de Microblading

Microblading hizmetinden en yüksek verimi almak istiyorsanız, Çekmeköy’deki kliniğimizi ziyaret edip microblading işlemine dair gerekli gördüğünüz bütün bilgilendirmeleri alabilirsiniz; hatta kişiye özel microbladingin nasıl yapıldığı dahil birçok şeyi öğrenebilirsiniz. Microblading işlemlerinde en dikkat edilmesi gereken şey, karşıdaki kişinin cilt yapısı ve nem oranını tanımlandırmak olduğunu daha önce belirtmiştik. Hakikaten, microblading işlemlerinin uzun ömürlü olabilmesi için yine cilt ve nem oranı hesaba katılarak; buna uygun iğne ve boya seçimi yapılmaktadır. Nil Tellioğlu Çekmeköy kliniğinde ise en modern 3D kıl tekniği uygulanıyor. Bu sayede, hiç kimsenin anlayamayacağı kadar başarılı ve gerçekçi kaş görünümüne sahip olabilirsiniz. Unutmayın, günümüz kadınlarının yüzde 70’i kaş yapısından memnun olmadığı gerekçesiyle microbilading kaş kontürü işlemine başvuruyor. Siz de kaşlarınızın estetik durmadığını düşünüyorsanız Çekmeköy’deki kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Microblading Nedir?

Microblading kaş kontürü işlemi Japonya’daki bir geleneğin, günümüz teknolojisi ile harmanlanıp kaş gürleştirme, kaşı daha estetik görünüme kavuşturma ve kaş yapısını düzeltme işlemine denilir. Nil Tellioğlu kliniklerinin tamamında 3D kıl tekniği sistemi kullanılarak, kadınlara daha gerçekçi kaş görünümü verilir. Bu işlemin, dövme tekniği ile benzer yanları olmasına karşın; dövme kadar ağrı-sızı çektirmediğini şimdiden belirtmekte fayda var. Yine de acı eşiği kavramı kişiden kişiye farklılık gösterdiği için hiçbir ağrı-sızı duymamanız adına birtakım anestezik kremler işlem sırasında kullanılır. Bu sayede, microblading kaş kontürü yaptıran bireylerin en az acıyı duyması hedeflenir. Microblading kaş kontürü işlemini yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.