Lazer Epilasyon Çekmeköy

RANDEVU OLUŞTURMAK İSTER MİSİNİZ?

Randevu formunu doldurun,
sizi arayarak uygulama,
fiyat ve süreç ile ilgili bilgi verelim.

Randevu Formu

Lazer Epilasyon Çekmeköy

Yaklaşık 25 yıllık bir teknolojiden ibaret olan lazer epilasyonun, lazer ışınlarıyla kıl kökünü yok etmesi ve bu işlemin bilinen herhangi bir rahatsızlığa yol açmaması, lazer epilasyonun popülaritesindeki çekiç güç olduğunu söyleyebiliriz. Nil Tellioğlu Çekmeköy kliniğimizde uzman personellerimiz aracılığıyla lazer epilasyon işlemini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Kalıplaşmış genel tekniklerden ziyade kişiye özel uygulanan metotlar ile birlikte en yüksek verimin alınmasını hedefliyoruz. Müşterilerimiz için en uygun portföyü hazırlamadan önce, ten rengi, kıl miktarı ve kıl durumu ve cilt yapısı gibi birçok bileşeni göz önünde bulundurduktan sonra, hangi iğne ucu ile lazer epilasyon işlemlerinin yapılacağına dair son kararı veriyoruz. Bütün bu süreçte, danışanlar işin en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir.

Çekmeköy’de Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerin ruhsal yapımızı derinden etkilediğine ilişkin onlarca bilimsel makale mevcut. Kadın veya erkek fark etmeksizin, tüylere karşı net bir önlem alınmamasından ötürü lazer epilasyona yönelik ilgi sürekli olarak artıyor. Ağda yapmaktan veya tüy dökücü krem kullanmaktan bitap düşen bireyler, tüylere karşı kesin sonuç elde edebilmek için lazer epilasyon işlemini tercih eder. Nitekim bu oldukça yerinde bir harekettir çünkü bu işlemdeki asıl gaye, kıllardan ziyade kıl kökleri ile siyah pigmentleri yok etmektir. Nil Tellioğlu Çekmeköy kliniğimizde, uzman personellerimiz aracılığıyla başarılı bir şekilde lazer epilasyon hizmetini vermeyi sürdürüyoruz. Ağrı-sızı duymadan en iyi verimi alabilmek için uzman eller müdahalesinde lazer epilasyon işlemini yaptırmanız birçok sağlıkçı tarafından tavsiye edilmektedir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Tüy kaynaklı özgüven eksikliği yaşanması, tüylerin kesin bir şekilde yok olmaması ve buna benzer birçok durumdan ötürü kadın-erkek demeden herkes lazer epilasyon işlemine başvuruyor. Buradaki maksat, lazer ışınlarıyla beraber, kıl kökünün kesin bir şekilde öldürülmesi olduğu için istenmeyen tüylerden kurtulabilmek adına lazer epilasyondan daha kesin çözüm sunan başka bir çözüm yolu yoktur. Lazer yoluyla iletilen ışınlar, ciltte ısı oluştururlar. Bu ısının tüy kanallarından içeri girmesi ile beraber kıl kökleri ağır bir şekilde tahribata uğrar. Ancak, tam anlamıyla çözülme yaşanmayacağı için 6 ila 12 seans halinde bu işlem uygulanmaktadır. Lazer Epilasyon işlemleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız Nil Tellioğlu Çekmeköy kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.