Venüs Slim

Venüs Slim Nedir?

Belirtilmis oldugu gibi esteti islemlerde kullanilmak üzere özel olarak dizayn edilmis birden fazla cihazin ortak bir teknoloji ile sunuluyor olmasidir. Uygulamada kullanilan son teknolojik cihaz, Multi Polar RF ve Manyetik Plus cihazlarinin teknolojik getirileriyle VariPulse teknolojisinin birlikte özel olarak kullanildigi cihaza Venüs Slim denmektedir. Bu teknoloji kapsaminda yapilan uygulamada herhangi bir agri, sizi ya da aci hissedilmeden masaj formunda isi cilt yüzeyine uygulanir.

En genel anlamiyla Venüs Slim, yüz, vücut, boyun, selülit bölgesi ve benzeri pek çok alanda herhangi bir cerrahi müdahale olmadan sikilastirma ve toparlama islemlerinin yapilmasini saglayan yeni ve komplike son teknolojik estetik uygulama aracidir. FDA onayli tek cihaz olan Venüs Slim, non infaziv vakumlu radyo frekans uygulanmasi seklinde bir çalisma prensibine sahiptir. Bu teknolojik imkan ile cihaz, bölgesel zayiflama konusunda kisa sürede etkili çözümler üretebilmektedir. 

Venüs Slim Ne Ise Yarar?

Venüs Slim yaptiranlar tarafindan yapilan yorumlar neredeyse tamamen olumlu yönde olmakla birlikte bu islemi kullananlar kisa sürede olumlu sonuçlar almalarindan dolayi bu yeni ve teknolojik uygulamayi hemen herkese önermektedir. Bu kapsamda Venüs Slim uygulamasi ne ise yarar? Sorusuna verilebilecek olasi yanitlar su sekildedir:

 • Cilt sikilastirmasi saglar ve bölgesel olarak zayiflama konusunda çözüm üretir.
 • Selülitlerin azaltilmasini saglamakla birlikte kirisikliklari hafifletir.
 • Bölgesel daralma ve yag hücrelerin küçülmesini saglar.
 • Karin ve basen bölgesinde 2 bedene kadar incelme vadeder.
 • Yukari kalkmis ve hos görünen popo ve kalça yapisini olusmasini saglar.

Gibi pek çok konuda cildin sikilasmasi ve daha hos bir görünüm elde etmesi adina uygulama kadinlar tarafindan tercih edilmektedir. Venüs Slim seans fiyatlari bakimindan da fiyat performans iliskisi düsünüldügünde en az maliyetle yüksek düzeyde verimlilik alinmasini saglar.

Venüs Slim Nasil Uygulanir?

Kirisikliklarin giderilmesi, cildin sikilastirilmasi adina multi-polar radyo frekans teknigini kullanan Venüs Slim, vücutta normal iyilesme sürecini hizlandirarak tepki olusmasini saglar. Ilk seans itibariyle cilt bölgesinde sikilasma ve selülit olusumlarinin yok olmasi konusunda gözle görünür çözüm önerilerin sunan uygulama, agri ve sizi olmadan sonuçlandirilir.

Uygulama ile amaçlanan temel durum, yag hücrelerinin tamamen yok edilmesi olmadigindan, yag hücreleri daraltilarak küçültülür. Ayni zamanda elastin kolajenlerin de tetiklenmesini saglayan cihaz, cilt sarkiklarinin önlenmesi konusunda son derece kritik bir isleve sahip olan kolajenlerin sarkmis ve kirismis dokulari toparlamasini saglar. Uygulama genel hatlariyla bu sekilde sonlandiriliyor olmakla birlikte sagladigi etki ise görülecegi üzere her ne kadar radyo frekans yöntemi kullaniliyor olsa da tamamen dogaldir. Venüs Slim yaptiranlar bu kapsamda uygulamanin tamamen agrisiz ve sizisiz oldugunu onaylamistir.

Venüs Slim Hangi Bölgelere Uygulanir?

Vücut ve yüz ya da boyun bölümünde kullanilmasi oldukça uygun olan Venüs Slim uygulamasinin yapilabildigi bölgeler su sekildedir:

 • Yüz bölgesi
 • Boyun
 • Vücudun çesitli bölümler
 • Selülit bölgesi
 • Karin, bel ve basen bölümleri
 • Sirt bölgesi

Gibi pek çok alana uygulamanin yapilabilmesi ve yapilan islemler sonucunda olumsu etkiler gözlemlenebilmesi oldukça muhtemeldir.

 

Venüs Slim Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi konusunda da benzersiz bir çözüm önerisi sunan Venüs Slim yöntemi ile selülit bölgesinde yag olusumunun azalmasi adina temel olarak amaçlanan cildin hareket geçirilmesidir. Bu kapsamda özel basliklara sahip olan cihaz, selülit bölgesinde özel olarak etkide bulunarak bölgede bulunan yag hücrelerinin daralarak küçülmesini saglar. Böylelikle yag olusumunun ortaya çiktigi tabakalarda ilk uygulama kapsaminda gözle görülür olumlu etkiler alinir.

Cilt üzerinden yatistirici ve terapi uygulayici özel bir teknigi bulunan Venüs Slim cihazi cilt onarimi tamamen isi mahiyetine sahip uyarici tepkimeler araciligiyla yapar. Bu kapsamda cildin maruz kaldigi multi-polar radyo frekansi, manyetik titresimli alanlari kullanarak masaj hissi ile estetik tedavinin birlikte elde edilebilmesini saglar.

 

Venüs Slim Avantajlari Nelerdir?

Venüs Slim avantajlari genel hatlariyla su sekildedir:

 • Bir seans 30 dakikadan az sürer ve iyilesme süreci için beklemeye gerek duyulmaz.
 • Hasta aninda gündelik yasantisina devam edebilmektedir.
 • Ameliyatsiz bir uygulama oldugundan herhangi bir iz, leke ya da benzeri bir olusum gerçeklesmez.
 • Kisa sürede uygulanabilmektedir.
 • Acisiz ve agrisiz bir uygulamadir. Uygulama esnasinda aci, sizi ya da agri hissedilmez.
 • Kisiye özel olarak yapilan analizler ile uygulandigindan tüm vücut kapsaminda uygulanabilmesinde herhangi bir beis yoktur.
 • Doku toparlanmasini ve sikilastirilmasini destekler, dolayisiyla uygulamanin yapildigi bölgede kisa sürede yüksek düzeyde sikilasma ve gerginlik olusur.
 • Cildin ve uygulamanin yapildigi bölgenin genç, dinamik ve canli bir görünüm kazanmasini saglar.

Birbirinden benzersiz avantajlari bulunan uygulama anlasilacagi üzere kisa sürede tamamlanabilmektedir. 

Venüs Slim Kaç Seansta Sonuç Verir?

Uygulamanin yapilacagi bölgeye ve diger sartlara göre degiskenlik gösteriyor olmakla birlikte Venüs Slim ilk seans itibariyle gözle görülür sonuçlarin elde edilebilmesini saglar. Bunula birlikte 8 ya da 10 seans araligi çogunlukla ideal olarak belirlenebilen araliktir.