Nail Art (Tırnak Süsleme) Nedir?

Nail art, tırnak süsleme işlemine verilen isimdir ve bu işlem günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır. Tırnak tasarımı ile çok yaratıcı ve güzel görünen tırnaklara sahip olunabilmektedir. Sizin özel yapacağımız tırnak tasarımlarına bayılacaksınız!

Nail Art Yani Tırnak Süslemesi Nasıl Yapılır?
Kadınlar sadece başkaları için değil, kendilerini daha mutlu hissetmek içinde sıklıkla bakım yapmaktadırlar. Bakım yapmak kadınların, en önem verdikleri eylemlerden bir tanesi olmaktadır. Tırnak bakımı ve tırnak süslemesi de kadınların öz güvenini yerine getiren ve onları daha mutlu hissettiren işlemler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda oldukça trend olan işlemlerden bir tanesi olan Nail Art bir diğer adıyla tırnak süsleme işlemi, pek çok kadınının uyguladığı bir işlem olmaktadır. Tırnaklara daha bakımlı ve hoş bir hava kazandırmak için uygulanan Nail Art, renkli bir hayatın kapılarını da aralamaktadır. Tırnak süslemesi işleminde uygulanılan makineler, insanlar tarafından merak edilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için özel bir makine, ince uçlu fırçalar ve tırnak bantı kullanılmaktadır. Nail Art işlemi sayesinde, tırnak üzerine binlerce renk ve desen de uygulanabilmektedir. Tırnak süslemesi yaptıracak kişinin istekleri doğrultusunda farklı modeller yapılabilmektedir.

Nail Art Çekmeköy Tırnak Tasarımı

Çekmeköy Tırnak süsleme işleminin en iyi şekilde yapılabilmesi için, tırnak bazı ojesinin sürülmesi gerekmektedir. Bu sürülen ojenin üzerine sürülen ojeler, çok daha parlak ve renkli bir görünüme sahip olacaklardır. Bu uygulama için kullanılması gereken bir diğer ürün, pigmenti iyi veren ojelerdir. Rengi belirgin tasarımların, daha güzel bir görüntü vereceği aşikardır. Çekmeköyde bulunan salonumuzda yaptığımız nail art yani tırnak süsleme işlemlerimizi çok seveceksiniz.

Tırnak Süsleme Fiyatları

Tırnak tasarımı fiyatları yani nail art fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Çekmeköy'de bulunan salonumuza sizleri bekliyoruz.

Tırnak Süsleme
Tırnak süslemesinde, sürülmüş olan baz iyice kuruduktan sonra süsleme işlemine başlanılmaktadır. Tırnak süsleme denildiğinde seçenek oldukça fazladır. Nail Art çeşitlerini inceleyecek olursak; Tırnak Üzeri Çizim Yaparak Süsleme: Özel ince uçlu fırçaların kullanılmakta olduğu bu işlemde, kelebekler, kalpler ya da hayal gücüne bağlı pek çok farklı şekil çizilebilmektedir. Bu yöntemde özellikle mat renkler kullanılarak, ortaya çok daha güzel tasarımların çıkarılması hedeflenmektedir. Yapışkan Taşlar ile Süsleme: Tırnaklara, kişinin isteklerine bağlı olarak oje sürüm işlemi tamamlandıktan ve oje iyice kuruduktan sonra nu işlem gerçekleştirilmektedir. Tırnak üzerinde güzel bir tasarım sağlamak için farklı taşlar ile tasarımlar oluşturulmaktadır.

Bakımlı olmayı ve dışarıdan dikkat çekmeyi seven pek çok kadın, tırnaklarının görüntüsüne büyük önem vermektedirler. Tırnakların düzgün bir şekilde olmasının yanı sıra tırnak üzerindeki modellerin de dikkat çekici olması oldukça ilgi uyandıran bir durumdur. Bu anlamda tırnak süsleme sanatına olan ilginin epey fazla olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Son zamanlarda tırnak süsleme sanatına ilgi duyan insanların artması, bu uygulamada daha fazla yeniliklerin ve gelişimlerin olmasına kapı aralamaktadır.

İnsanlar, tırnak süsleme sanatını tırnaklarının daha güzel bir görünüme sahip olmasının yanı sıra sağlıklı ve bakımlı bir tırnağa sahip olmak için de yaptırmaktadırlar. Özellikle deneyimli kişiler tarafından yapılan Nail Art işlemi, pek çok kişinin sıklıkla uygulamakta olduğu bir işlem olmaktadır. Nail Art işleminde çeşitlilik fazla olduğundan dolayı, herkes istedikleri modeli istedikleri bir yöntem ile yaptırabilmektedir. Renk seçimi konusunda da tamam hayal gücüne bağlı gelişen tonlar ortaya çıkarıldığı için, yaptıran insanlar için anlamı olan modeller bu uygulama sayesinde tırnak üzerine uygulanmaktadır.

Nail Art yaptırmak isteyen insanların öncelikli olarak, bu işlemi gerçekleştirecek merkezlerin güvenilirliğini araştırmaları gerekmektedir. Tırnak süsleme işlemi deneyim ve güvenilir insanlar tarafından yapıldığında ortaya, insanları oldukça hoşuna giden sanat eserleri çıkabilmektedir.
Nail Art Nasıl Yapılır?

Tırnaklara gerekli bakımların yapılmadığı taktirde, tırnak çok daha kırılgan bir hal alabilmekte ve güçsüzleşmektedirler. Bu durumlarda ise başarılı tırnak işlemlerinin yapılması mümkün olmamaktadır. Tırnak süsleme işleminden önce tırnakların en iyi haline getirilmesi için öncelikle manikür yapılmaktadır. Nail Art işlemi öncesinde, deneyimli çalışanlar öncelikle işlemi yaptıracak kişilere manikür yaparlar. Yapılan manikürde kullanılan malzemelerin hijyenik ve kaliteli olması oldukça önemlidir. İnsanlar, manikür işleminin nasıl gerçekleştirildiği konusunda merak duymaktadırlar. Nail Art işlemi öncesinde, tırnaklarda oje varsa o ojenin temizlenmesi gerekmektedir. Manikür yaptırarak hem tırnakların daha güçlü olması sağlanmaktadır hem de tırnak süsleme işlemi gibi işlemler öncesinde başarıyı arttırmak hedeflenmektedir.


Tırnak Süsleme Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Nail Art (Tırnak Süsleme)

Nail art İngilizce bir kelimedir ve Türkçe karşılığı tırnak sanatı veya tırnak süsleme sanatı olarak geçmektedir. Bu işlemde tırnaklarınızın üzerine birbirinden farklı renklerle, birbirinden farklı desenler, şekiller, yapıştırmalar ve yazılar yazılabilir. Oluşturulan tasarım size özgün olabilir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun