Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting, kirpiklere daha kıvrımlı bir görünüm kazandıran, dolgunlaştıran ve aynı zamanda adından da anlaşıldığı üzere kirpikleri kaldırmaya yarayan bir uygulamadır. Kirpikler için bir bakım uygulaması olarak da tanımlanan bu uygulamanın, içeriğindeki vitamin ve keratinler sayesinde, kirpiklerin çok daha uzun, güçlü ve kıvrımlı olması sağlanmaktadır.

Kirpik lifting uygulaması, aynı ipek kirpik işlemi gibi kirpikler için uygulanan ve pek çok insanın tercih ettiği bir uygulamadır. Ancak uygulanış biçimlerine bakıldığı zaman, bu iki uygulama arasında oldukça ciddi farkların olduğunu söylemek mümkün. İpek kirpik ve kirpik lifting uygulamaları sonrasında, oluşan sonuçların bambaşka olduğunu belirtmekte fayda var. Bundan dolayı kirpik lifting uygulamasının ne olduğunu ve nasıl uygulandığını merak eden pek çok insan bulunmaktadır. Kirpik lifting uygulaması genellikle kadınlar tarafından kullanılan bir uygulama olmaktadır. Kadınlar, kirpik bakımına önem verdikleri ve daha güzel görünümlü bir kirpik yapısına sahip olmak istediklerinden dolayı, kirpik lifting uygulaması ile yakından ilgilenmektedir.

Çekmeköy Kirpik Lifting

Çekmeköy'de kirpik lifting için doğru adres; Nil Tellioğlu Güzellik Salonu. Kirpik lifting Çekmeköy uygulamalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bütün güzellik uygulamaları, belirgin sorunlara bağlı olarak ya da başlıca ihtiyaçlardan kaynaklı geliştirilmektedir. Kirpik lifting uygulaması da kirpiklerinin görüntüsünden memnun olmayan ya da daha etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyen kişilerine ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu tip durumların dışında, kirpiklerinin görünümünden memnun olan ancak kirpiklerini daha iyi bir şekilde beslemek ve sağlık bir hale getirme isteyenler de kirpik lifting işlemini tercih etmektedirler.

Kirpik Lifting Fiyatları

Kirpik lifting fiyatları en çok merak edilenlerden birisi. Dönem dönem Çekmeköy'deki salonumuza özel olarak çeşitli kampanyalar ve fırsatlar sunuyoruz. Kirpik liftingi fiyatları ve indirimli kirpik liftingi fırsatlardan faydalanmak ister misiniz? Bütün güzellik uygulamaları, belirgin sorunlara bağlı olarak ya da başlıca ihtiyaçlardan kaynaklı geliştirilmektedir. Kirpik lifting uygulaması da kirpiklerinin görüntüsünden memnun olmayan ya da daha etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyen kişilerine ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu tip durumların dışında, kirpiklerinin görünümünden memnun olan ancak kirpiklerini daha iyi bir şekilde beslemek ve sağlık bir hale getirme isteyenler de kirpik lifting işlemini tercih etmektedirler. Kirpik lifting uygulamasından en iyi sonuçları alarak fayda sağlamak isteyen insanlar, güvenilir güzellik merkezlerini tercih etmektedirler. Kaliteli güzellik merkezlerinde görev yapan, uzman güzellik uzmanları sayesinde oldukça iyi sonuçlar veren kirpik lifting işlemi gerçekleştirilmektedir.


Kirpik Lifting Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kirpik Lifting

Kirpik lifting uygulaması sayesinde, 2 katar daha etkileyici, kıvrımlı ve uzun kirpiklere sahip olmak mümkündür. Kirpik lifting uygulamasın yaptıran kişilerin, bu uygulamanın etkilerini 2-3 ay süresince görmeleri de mümkün olmaktadır. Besleyici özelliği de bulunan kirpik lifting, kirpiklerin doğal görünümü koruyarak, kişilerin göz alıcı bakışlara sahip olmasına olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı, uzun ve dolgu kirpikleri ile göz kamaştıran, aynı zamanda güçlü kirpiklere sahip olan kişiler, bu uygulamadan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Kirpik Lifting ile ile ilgili sorulanlar


Kirpik Lifting İşlemi Nasıl Uygulanır?

Kirpik lifting işleminin ne olduğunu öğrenen ancak bu işlemin nasıl uygulandığı konusunda bilgisi olmayan insanların akıllarında soru işaretleri kalmaktadır. Öyle ki, insanlar akıllarındaki soru işaretlerine cevap ararlarken, kirpik liftin işlemi hakkında en iyi araştırmalar yapmaktadırlar.

Kirpik lifting uygulamasında ilk aşama olarak, kirpiklerin temizlenme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise kirpik diplerine özel bir ped yerleştirilmekte ve kirpikler düzenli bir şekilde taranarak pede yapıştırılmaktadır. Bu aşamalardan sonra, her bir kirpik teline birkaç aşamada, keratin, vitamin ve pigmentlerin bulunduğu solüsyonların uygulanması gerekmektedir.

Kirpik lifting işleminde, her bir kirpiğe eşir miktarda solüsyon işleminin uygulanması oldukça önemli olmaktadır. Bu sebepten dolayı, kirpik lifting işleminin en iyi sonuçlar vermesi için solüsyon işlemine büyük özen gösterilmektedir. Uygulanılan solüsyonlar yardımı ile kirpiklerin ihtiyaç duymuş olduğu besin takviyesi de yapılarak, doğal bir rimel görüntüsü oluşturulmaktadır. Yaklaşık bir saate yakın süren kirpik lifting işleminin sonucunda ise, insanların hayal ettikleri kıvrımlı ve kalkık kirpik görüntüsüne sahip olabilmektedirler.

Kimler Kirpik Lifting Uygulamasını Yaptırabilir?

Kirpik lifting uygulaması ile daha güzel kirpiklere sahip olmak isteyen herkes, bu uygulamaya başvurabilmektedir. Doğal kıvrım, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen kişiler için, kirpik lifting işlemi oldukça ideal bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu sebepten dolayı, özellikle kirpiklerinin seyrek olmasından şikayetçi olan, kirpik lifting uygulaması sonrasında çok daha hacimli ve güçlü kirpiklere sahip olmak isteyen insanlar, kirpik lifting uygulamasını tercih edebilirler.

Kirpiklere hacim kazandırmak adına kullanılan pek çok makyaj malzemesi bulunsa da, insanlar bu makyaj malzemelerinin yükünü taşımak istemeyebilirler, bu nedenle de kirpik lifting uygulamasına yönelirler. Bu sayede makyaj yapmaya gerek kalmadan, daha dolgun ve kıvrık kirpikleri ile dikkatleri üzerlerine çeken insanlar, kirpik lifting uygulamasından oldukça memnun kalmaktadırlar.

Kadınlar için son derece uygun bir uygulama olan kirpik lifting işlemi, her ne yapılırsa yapılsın bir türlü kıvrılmayan kirpiklerin, düzelmesi için kullanılan bir yöntemdir. Bunlara ek olarak, yaz tatile çıkacak ama makyaj derdi ile uğraşmak istemeyen ama bakımlı görünmek isteyen insanlar da kirpik lifting uygulamasını tercih etmektedirler. Kirpik lifting işlemi sayesinde, denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra, uzun ve kıvrık kirpiklerin keyfini çıkarmak mümkün olmaktadır.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun