Kirpik Boyama Nedir?

Kirpik boyama işlemleri için güvenle kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Kirpik boyama fiyatları ve süreç ile ilgili detaylı bilgi almak için arayın. Pişman olmayacağınız ve bayılacağınız sonuçlar için Doğru adrestesiniz!

Kadınlar, saç ve kirpik konusunda en çok saç ve kirpiklerin renklerini sorun etmektedirler. Kadınlar genellikle, açık renkte olan kaş ve kirpiklerden, kirpiklerin belirgin olmayışından, yüzün çok fazla solgun durmasından şikayetçi olmaktadırlar. Bu durumun yanı sıra pek çok kişi, saçlarını boyattıktan sonra kaş ve kirpiklerinin renkleri ile uyumsuz olmasından oldukça rahatsızlık duymaktadırlar. Kaş ve kirpiklerin renklerinin saç ile uyumsuz olması estetik açıdan da oldukça can sıkıcı bir durum olabilmektedir. Bu durum pek çok kadın tarafından istenmeyen bir durum olduğu için, kaş ve kirpik boyama konusunda, bu sorunlara çözüm olma niteliğinde bazı yöntemler de geliştirilmektedir. Bu tip durumlar yaşandığında, genellikle tercih edilen işlem, kaş ve kirpik boyama işlemi olmaktadır.

Kadınlar, saç ve kirpik bakımlarına oldukça büyük özen göstermektedirler. Özellikle kirpik konusunda oldukça temkinli olan kadınlar, kirpiklerinin çok daha iyi bir görünüm kazanması için pek çok farklı yönteme de başvurmaktadırlar. Bu konuda oldukça önemli bir çalışmaya imza atan güzellik merkezleri, kirpik boyama işlemi ile pek çok kadını, hayal ettikleri kirpiğe kavuşturmaktadırlar. Günümüzde kirpik boyama işlemi oldukça popüler bir uygulama haline geldiğinden dolayı, bu işlemi hakkında yapılan araştırmalar da daha detaylı olmaktadır.

Kirpik Boyama Çekmeköy Güzellik Salonu

Kirpik boyama Çekmeköy'de Nil Tellioğlu'nda yaptırılır. Çekmeköy kirpik boyama hizmeti ile ilgili süreç ve detaylar için bizi arayın. Kadınlar, saç ve kirpik bakımlarına oldukça büyük özen göstermektedirler. Özellikle kirpik konusunda oldukça temkinli olan kadınlar, kirpiklerinin çok daha iyi bir görünüm kazanması için pek çok farklı yönteme de başvurmaktadırlar. Bu konuda oldukça önemli bir çalışmaya imza atan güzellik merkezleri, kirpik boyama uygulaması ile pek çok kadını, hayal ettikleri kirpiğe kavuşturmaktadırlar. Günümüzde kirpik boyama işlemi oldukça popüler bir uygulama haline geldiğinden dolayı, bu işlemi hakkında yapılan araştırmalar da daha detaylı olmaktadır.

Kirpik Boyama Fiyatları

Kirpik boyama fiyatları ve kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kirpik boyama işleminde bütün aşamalar tamamlandıktan sonra kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar da bulunmaktadır. Özellikle kirpik ile çok fazla temas etmek, işlemden sonraki ilk zamanlarda boyaya zarar veren ve kirpik yapısını bozan bir durum olabilmektedir. Kirpik boyama işlemini yaptıran kişiler, güzellik uzmanlarının vermiş olduğu tavsiyeleri dinleyip uyarılara uydukları taktirde, bu işlemin herhangi bir zararı olmayacaktır. Kirpik boyama işleminin yan etkisi olup olmadığı konusunda da insanların merak duydukları bilinmektedir. Kirpik boyama işleminde kullanılan boyalar, tamamen bitkisel boyalardan oluştuğu için, işlemin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sebeple insanlar gönül rahatlığıyla kirpik boyama işlemini yaptırabilirler. Kirpik boyama fiyatları ise Çekmeköy Nil Tellioğlu'nda şu şekilde; Kaş ve kirpik boyalarının yüksek oranda kimyasal maddeler içermesi, oldukça zararlı bir durumdur. Bu maddelerin deri ile temasta bulunması, saç ve kirpik köklerinde bazı zararların meydana gelmesine yol açmaktadır. Özellikle kadınlar kaş ve kirpik boyama konusunda daha fazla ilgili olduklarından dolayı, uzun vadede yapılan işlemlerde, kıl köklerinin güçsüzleşmesi ve buna bağlı olarak dökülmesi gibi bazı problemler de yaşanabilmektedir. Bu tip problemleri yaşamamak isteyen insanlar, kaş ve kirpik boyama işlemi için bitkisel boyaların kullanıldığı yöntemleri tercih etmektedirler. Kimyasal maddeler kullanılarak yapılan kirpik boyama işleminden doğan problemlerin önüne geçebilmek için, bitkisel boyama işlemi yapılan kirpik boyama yöntemleri geliştirilmektedir. Kirpik boyama işleminde herhangi bir yan etki ile karşılaşmak istemeyen insanlar bitkisel boyalar kullanılan yöntemi tercih etmektedirler. Kullanılan boyalar, bitkisel özlü boyalar olduğundan dolayı yan etkilerin çıkmasının aksine deriye farklı faydalar da sağlayabilmektedir. İnsanlar, kirpik boyama işleminin gerçekleştirileceği güzellik salonundan, güvenilir bir bitkisel boya markasına ait olan bitkisel boyaların, kirpik boyama işleminde kullanılmasını istemelidirler.

Kirpik boyama fiyatları ve işleminde bitkisel boyaların kullanılıyor olması çok daha sağlıklı bir işlemin gerçekleşmesi için çok büyük bir önem arz etmektedir. İnsanlar, bitkisel boyalar ile yapılan kirpik boyama işlemini tercih ederek cilt sağlıklarını da koruma altına almaktadırlar. Bu işlemler sayesinde, gelecekte yaşanma riski bulunan farklı cilt rahatsızlıklarının da bir nebze önüne geçilmiş olmaktadır ve bu nedenle kirpik boyama işlemi daha popüler bir hal almaktadır.


Kirpik Boyama Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kirpik Boyama

Kirpik boyama işlemi, yaptıracak olan kişinin seçimlerine göre ve yüze, saçların rengine uygun olacak renklerin seçilmesiyle uygulanan bir işlemdir. Kirpik boyama işlemi, daha dolgu ve daha belirgin bir kirpik görüntüsüne sahip olmayı sağladığı gibi aynı zamanda yüzde de etkileyici anlam bırakmaktadır. Bu faydalarından dolayı pek çok insan kirpik boyama işlemini sıklıkla tercih etmeye başlamaktadırlar. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, kirpik boyama işleminin güvenilir güzellik merkezleri tarafından yapılması, iyi sonuçlar almak için önemli bir faktör olmaktadır.

Kirpik Boyama ile ile ilgili sorulanlar


Kirpik Boyama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Kullanılan organik boyalar ile kirpiklere çok daha güzel bir görünüm kazandırılan kirpik boyama işlemi, güvenilir merkezlere yapıldığı taktirde oldukça faydalı bir işlem olmaktadır. Günümüzde kirpik boyama işleminin nasıl yapıldığı, fazlasıyla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kirpik boyama işleminin yapılış şeklini öğrendikten sonra, beklentilerine uygun olup olmadığına karar veren insanlar, daha sonrasında bu işlemi yaptırmak için güzellik merkezleri ile iletişime de geçebilmektedirler.

Kirpiklerin bitkisel boyalar yardımı ile boyanma işlemi bazı farklı aşamalardan oluşmaktadır. Kirpiklerin boyama işlemi yapılırken, öncelikli olarak göz çevresinin koruyucu bazı kremler yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise, koruyucu pedlerin göz altına yerleştirilme işleminin yapılması gerekmektedir. Gerçekleştirilen bu aşamalardan sonra, sabitleyici solüsyon kullanılarak, kirpiklerin nizami olarak sabitlenmesi gerekecektir. Sabitleme işleminin ardından ise, kişilerin kirpiklerini alt ve üst kısımlarına bitkisel boya ile boyama işlemi yapılmaktadır. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra ise ıslak bir pamuk yardımı ile işlem yapılan bölgenin temizlenmesi önemli bir aşamadır.

Kirpik Boyama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kirpik boyama işleminde bütün aşamalar tamamlandıktan sonra kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar da bulunmaktadır. Özellikle kirpik ile çok fazla temas etmek, işlemden sonraki ilk zamanlarda boyaya zarar veren ve kirpik yapısını bozan bir durum olabilmektedir. Kirpik boyama işlemini yaptıran kişiler, güzellik uzmanlarının vermiş olduğu tavsiyeleri dinleyip uyarılara uydukları taktirde, bu işlemin herhangi bir zararı olmayacaktır.

Kirpik boyama işleminin yan etkisi olup olmadığı konusunda da insanların merak duydukları bilinmektedir. Kirpik boyama işleminde kullanılan boyalar, tamamen bitkisel boyalardan oluştuğu için, işlemin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sebeple insanlar gönül rahatlığıyla kirpik boyama işlemini yaptırabilirler.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun