Kaş Tasarımı Nedir?

Kaş tasarımı, göz makyajı öncesinde iyi bir hazırlık olan, karakteristik bakışlar oluşturan bir uygulamadır. Kaşlarının daha belirgin ve daha dolgun bir görünüme sahip olmasını isteyen pek kişi, kaş tasarımı yöntemine başvurmaktadırlar. Kaş tasarımı konusunda alanında uzman kişilerden yardım almak, başarılı sonuçlar almak için dikkat edilmesi gereken bir husustur. Kaş tasarımı yöntemini gerçekleştirecek olan kişinin dikkat etmesi gereken en önem nokta ise, doğal kaş yapısında bozulmaların olmaması gerekliliğidir.

Kalıcı Kaş Tasarım İşlemi

Kaş tasarımı işlemi pek çok kişinin çok daha güzel kaşlara sahip olmasını sağladığından dolayı bu işlem hakkında merak edilen konular bulunmaktadır. Kaş tasarımı hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi, işlem boyunca acı hissedip hissedilmediğidir. Kaş tasarımı uygulamasına başlanılmadan önce anestetik bir krem kullanılarak kaş bölgesi tamamen uyuşturulmaktadır ve bu sayede de kişinin hiçbir şekilde acı çekmemesi sağlanmaktadır. Böylece acısız ve kolay bir uygulamaya dönüşen kaş tasarımı, pek çok insanın gönül rahatlığıyla tercih ettikleri bir uygulama olmaktadır. Kaş, her cinsiyet için de bakışı ve ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır. Kaş tasarımı yaptıran insanların yüzlerinde çok daha doğal ve etkili bakışların olduğu aşikar. İnsanlar bu sebeplerden dolayı sık sık kaş tasarım uygulaması yaptırmak istemektedirler ancak bu konuda daha çok istekli olan kadınlardır. Kadınlar, kaş tasarımına daha fazla önem gösterdiklerinden dolayı bu uygulamayı da erkeklere nazaran daha fazla tercih etmektedirler.

Çekmeköy Kaş Tasarımı

Çekmeköy kaş tasarımı yaptırmak için bir uzman veya güzellik salonu arıyorsanız, Nil Tellioğlu en doğru seçim. Çekmeköy kalıcı kaş tasarımı için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılan kaş tasarımı, yüz görünümünde orantının yakalanabilmesi için oldukça önemlidir. Kaş tasarımı, aynı zamanda yüzdeki ifadenin daha sevecen bir hale dönüşmesine de katkı sağlamaktadır. Kaş tasarımı yaptırmadan önceki hususlara dikkat eden, uzman tarafından bu işlemi yaptıran kişilerin bu uygulama sonrasında çok iyi sonuçlar alması muhtemeldir. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılan kaş tasarımı, yüz görünümünde orantının yakalanabilmesi için oldukça önemlidir. Kaş tasarımı, aynı zamanda yüzdeki ifadenin daha sevecen bir hale dönüşmesine de katkı sağlamaktadır. Kaş tasarımı yaptırmadan önceki hususlara dikkat eden, uzman tarafından bu işlemi yaptıran kişilerin bu uygulama sonrasında çok iyi sonuçlar alması muhtemeldir.


Kaş Tasarımı Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Kaş Tasarımı

Pek çok insan kaşlarını, evde kendileri yapmak istese de böyle durumlarda pek çok sıkıntılar çıkabilmektedir. Aynadan el ile yapılmaya çalışılan kaş tasarımları hiç kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı insanlar kaşa tasarımı konusunda kendileri bir şeyler yapmak yerine, alanında uzman ve deneyimli kişilere bu işlemleri yaptırmalıdırlar. Zayıf ya da zor çıkan kaşlar pek çok insanın ortak problemi olmaktadır. Bu problemden kurtulmak için, kalıcı kaş tasarımı uygulamasına başvuran insanlar, sonuçtan oldukça memnun kalmaktadırlar. Ortalama 1 saat gibi bir sürede kalıcı kaş tasarımı yapılmaktadır ve bu sayede insanlar istedikleri kaş şekline kavuşmaktadırlar.

Kaş Tasarımı ile ile ilgili sorulanlar


Kaş Tasarımı Yaptırmak Güvenli Midir?

Pek çok farklı faktöre bağlı olarak zarar görmüş ve dökülmüş kaşlar için yapılabilen bir uygulama olan kaş tasarımı, oldukça güvenilir bir uygulamadır. İnsanlar kaş tasarım yaptırarak kendilerini çok daha öz güvenli hissetmektedirler. Kaş tasarımı yapıldıktan sonra, aynaya baktığında kendisini mutlu hisseden kişiler sosyal hayatta kendilerini çok daha iyi ifade etmeye başlamaktadırlar. Kaş tasarımı uygulamasının pek çok avantajının olması, onu sık sık tercih edilen bir uygulama haline de getirmektedir.

Yapılan tasarımın tamamen doğal bir görüntü verilebilmesi için oldukça yoğun çalışmalar yürütülür ve cılız kaş görünümü güçlendirilir. İnceltilerek yüzün yapısına uygun bir hale getirilmek istenen kaşlar ise, kıl çizgilerinden sıkılaştırılmakta ve simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. Böylece, kişinin kendi kaşıymış gibi bir doğal görünüm ortaya çıkarılmaktadır.

Kaş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Yüz bölgesinde yapılan estetik işlemleri, kadınlar daha sıklıkla tercih etmektedirler. Kaş tasarımı uygulaması da kadınların erkeklere nazaran daha fazla tercih ettikleri bir uygulama olmaktadır. Kadınlar, kaşlarının görüntüsünün daha güzel olmasını ve istedikleri şekillere girmesini istedikleri için kaş tasarımı uygulamasını tercih etmektedirler.

Kaş tasarımının nasıl yapıldığı konusunda insanların aklında soru işaretleri bulunmaktadır. Kaş tasarımı uygulamasından en iyi sonuçların alınabilmesi için öncelikli olarak, yüz yapısına uygun olacak şekilde bir kaş planının oluşturulması gerekmektedir. Daha sonrasında ise taslak olarak, nasıl göründüğünü direkt olarak anlamak için kaş bölgesine bir kaş görüntüsü çizilmektedir. İğneler ve boyalar kullanılarak, oluşturulmuş olan taslağın içi doldurulmaktadır.

Tasarım, mikroblading iğne denilen bir iğne yardımı ile yapılmaktadır. Yapılan ilk iğneli uygulamadan sonra kaşa bir defa daha iğne ile boyama yapılır. Kaş tasarımı uygulamasında, ikinci defa iğne yardımı ile boyama işleminin yapılmasının sebebi, pigmentlerin derinin altına en iyi şekilde sağlanması içindir. Birkaç gün sonra kaşlardaki fazla boyaların da akmasıyla, doğal bir kaş görünümü ortaya çıkmaktadır.

Kaş tasarımı sürecine başlanılmadan önce lokal anestezi yapılması, ardından kaş bölgesine uygun olarak kaş taslağının çıkarılması ve son olarak da uygulamanın gerçekleştirilmesi, ortalama 4 saat civarında sürmektedir. Kalıcı kaş tasarımı uygulamasının ne kadar süre boyunca kullanılabileceği de merak konusu olmaktadır. Kaş tasarımının kalıcılık süresi kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir ancak ortalama 6 ay ile 2 yıl arsında bir süre verilmektedir.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun