Kaş Silme Nedir?

Kalıcı kaş makyajı; herhangi bir makyaja başvurmaya gerek kalmadan güzel görümlü kaşlara sahip olmanızı sağlar. Kalıcı kaş makyajı yaptırdıktan sonra, kaşlarının yapısından ve görüntüsünden oldukça memnun kalan insanlar bulunmaktadır. Bu insanlar kalıcı kaş makyajının sürekliliğinden şikayetçi olmamaktadırlar. Ancak bir de kaş makyajı yaptırdıktan sonra, işlemden memnun kalmayan ya da kaşlarının görüntüsünden sıkılan bir kesim de bulunmaktadır. Böyle durumlarda ise, insanların sevmedikleri bir kaş makyajı ile yaşamak zorunda kalmaları, fazlasıyla can sıkıcı bir durum olabilmektedir. Bu durumda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Kalıcı Kaş Silme Uygulaması

Kaş silme işlemi sonrasında en iyi sonuçların alınması ve sürecin sağlık bir şekilde devam edebilmesi için bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle güzellik merkezi uzmanları, bazı konuların üzerinde defalarca durarak, kişilere uyarılarda bulunmaktadırlar. Kaş sile işlemi uyulması gereken kurallardan bir tanesi, işlem sonrasında cilde 2 gün boyunca su temas ettirilmemesi ve terlemeye sebebiyet veren aktivitelerden uzak durulması gerekliliğidir. İşlem sonrasında kaşlar iyileşene kadar havuz, hamam gibi alanlardan uzak durulması gerekmektedir. Güzellik uzmanının vermiş olduğu krem, düzenli bir şekilde uygulanarak, uygulanma süreleri aksatılmamalıdır. Kaşa yapılan işlemin yavaş yavaş etkisi kaybolurken ya da makyaj esnasında istenmeyen bir sorun yaşandığında, kaş silme uygulaması en etkili çözüm yolu olmaktadır. İnsanlar kaş makyajı silmek için bu uygulamadan yararlanmak istediği gibi, bazı gerekli durumlarda kalıcı kaş silme işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Çekmeköy Kalıcı Kaş Dövmesi Silme

Çekmeköy kaş silme hizmeti ile memnun olmadığınız kalıcı kaş makyajınızdan sizi kurtarabiliriz. Kaş silme işleminde ağrı ve acı olup olmayacağı konusunu pek çok insanın merak ettiği bilinmektedir. Kaş silme işlemi öncesinde güzellik uzmanları, işlemin yapılacağı bölgeye anestezi kremi uygulayarak işlemdeki acıyı hafifletmek istemektedirler. Bu nedenle, kaş silme uygulamasının acısız bir işlem olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ancak kaş silme uygulaması, zor ve zahmetli bir uygulama olduğundan dolayı, insanların sabırlı olması da gerekmektedir. Çekmeköy Kaş silme için bizimle iletişime geçiniz.

Çekmeköy Kaş Silme Fiyatları

Çekmeköy kaş silme fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için arayın. Kaş silme uygulamasının yapıldığı güzel merkezinin kalitesi ve yapan kişinin deneyimi, kaş silme uygulamasının verimini belirleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kaş silme işlemi sonrasında en iyi sonuçların alınması ve sürecin sağlık bir şekilde devam edebilmesi için bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle güzellik merkezi uzmanları, bazı konuların üzerinde defalarca durarak, kişilere uyarılarda bulunmaktadırlar. Kaş sile işlemi uyulması gereken kurallardan bir tanesi, işlem sonrasında cilde 2 gün boyunca su temas ettirilmemesi ve terlemeye sebebiyet veren aktivitelerden uzak durulması gerekliliğidir. İşlem sonrasında kaşlar iyileşene kadar havuz, hamam gibi alanlardan uzak durulması gerekmektedir. Güzellik uzmanının vermiş olduğu krem, düzenli bir şekilde uygulanarak, uygulanma süreleri aksatılmamalıdır.


Kaş Silme Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Kaş Silme

Kalıcı kaş makyajından memnun kalmayıp, bu makyaj ile yaşamaktan şikayetçi olan kişilerin endişelenmesine gerek yoktur. Öyle ki, kaş silme uygulaması sayesinde bu anlamda istenilmeyen kaş makyajlarından hızlı bir şekilde kurtulmak mümkün olmaktadır. İnsanlar bu can sıkıcı durumdan kurtulmak istediklerinde sıklıkla kaş silme uygulamasına başvurmaktadırlar. Bu durumda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kaş Silme ile ile ilgili sorulanlar


Kaş Silme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Kalıcı kaş makyajı işlemi, tek seansta kolay bir şekilde gerçekleştirilse de kaş sildirme işlemi daha fazla seans isteyen ve daha zorlu işlemlere dayanabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı, kaş sildirme işlemine yaptırmak zorunda kalmamak için, kalıcı kaş makyajını yaptıracağınız kişilerin alanında uzman kişiler olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Güzellik merkezleri, kaş silme işlemini genellikle iki farklı yöntem ile gerçekleştirmektedirler;

Solüsyon Kullanarak Kaş Silme: Hatalı işlemlerden dolayı ya da silinmesi istenen kaşın üzerine özel bir kaş silme solüsyonu sürülür ve deri ile boyanın ayrılması beklenir. Bazı gerekli durumlarda kalıcı makyaj cihazından da yardım alınan bu işlem, oldukça güvenilir bir işlemdir. Kaş silme solüsyonun en önemli özelliği, kullanılacak kişide herhangi bir yan etki oluşturulmaya maddelerden oluşuyor olmasıdır. Ancak her ihtimale karşılık kullanılmadan önce, güzellik merkezi uzmanının onay vermesi de gerekmektedir. Boyanın cinsi ya da koyuluğuna ya da cilt tipine göre seanslarda değişkenlik olsa da ortalama 1 ila 4 seans arasında işlemler tamamlanmaktadır.

Ten Rengi Boya Yardımı ile Kaş Silme: Kalıcı makyaj uygulaması yapıldıktan sonra, ufak bazı hataların olması normal karşılanmaktadır. Bu hataların giderilmesi için kullanılan ten rengi boya ile kaş silme uygulaması, oldukça sık kullanılan bir yöntemdir. Kaştaki, bazı ufak hataların giderilmesi amacıyla, kalıcı makyaj cihazı da kullanılarak, hatalı bölgeye ten rengindeki boya uygulanmaktadır. Yarım saat kısa bir süre içerisinde, kaşa uygulanılan bu boya çalışması tamamlanabilmektedir.

Neden Kaş Silme Uygulamasına İhtiyaç Duyulur?

Kaş ile alakalı estetik bir uygulama yapıldıktan sonra, istenmeyen bazı durumlar yaşanabilmektedir. Böyle durumlar yaşandığı zaman hatayı düzeltme şansının olması için kaş silme uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin, kaşa dövme yapıldıktan bir süre sonra, kaşın kırmızı veya gri bir renk alması istenmeyen bir durumdur ve çözüm olarak kaş silme uygulaması kullanılmaktadır. Bu durumun yanı sıra, kıl tekniği ya da microblading tekniği ile yapılmış olan kaşın bir süre sonra farklı bir tekniğe dönüştürülmesi istendiğinde de bu uygulamadan faydalanılmaktadır.

Kalıcı makyaj işleminin, bir süre geçtikten sonra solma riski bulunmaktadır. Kalıcı makyaj yapıldıktan sonra solmalar başladığında ortaya istenmeyen bir görüntü çıkabilmektedir ve böyle bir durumda da insanlar bu makyajı sildirmek isteyeceklerdir. Kaş silme uygulaması sayesinde, kalıcı makyaj silme işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kalıcı makyaj uygulamasını yaptıran kişiler, uygulamadan sonraki dönemlerde düzenli olarak bir ilaç kullanmaya başlamışlarsa, kaş sildirme işlemine başlamadan önce durumu güzellik uzmanına bildirmelidirler.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun