Kaş Pudralama Nedir?

Kaşlara doğal bir görünüm vermek amacıyla kullanılan kaş pudralama tekniği, kalıcı makyaj cihazı yardımı ile noktalama ve gölgelendirme yapılarak doldurulması işlemine verilen isimdir. Koyu bir görünümü olan kaş kuyruğunun, teknik sayesinde zamanla açılması ve kaç başlangıcında çok daha doğal bir görünüm kazandırması nedeniyle, kaş pudralama tekniğine aynı zamanda kaş gölgelendirme tekniği de denilmektedir.

Kaş Pudralama Tekniğinin Faydaları

Pudralama tekniğinin en önemli faydaları, uygulanılan teknik sonrasında kaşların, yumuşak ve far sürülmüş gibi doğal bir görüntüsünün olmasıdır. Bu alanda yapılan çalışmalardan sonra kaş pudralama tekniği çok daha gelişmiş bir hal almış ve özellikle kadınların sıklıkla kullandıkları bir teknik olmuştur. Kaş pudralama uygulaması öncesinde insanların bilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Özellikle güzellik merkezlerinin bazı uyarılarına uymak, pudralama tekniğinden en iyi sonuçları alabilmek adına önemlidir. Ne tür gıdalar tükettiğiniz ve ne kadar süre güneşe maruz kaldığınız gibi konular, pudralama uygulamasının başarını ve etkinliğini belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Bu sebeplerden dolayı güzellik merkezleri, bu teknik için gelen insanlara bazı uyarılarda da bulunmaktadırlar.

Kaç Pudralama Çekmeköy Güzellik Salonu

Kaç pudralama Çekmeköy'de yaptıracak güzellik salonu arıyorsanız, buradayız! Çekmeköy kaş pudralama ile ilgili şunlara dikkat etmelisiniz; Pudralama uygulaması öncesinde güneşte fazla kalınması ya da solaryuma gidilmesi tavsiye edilmemektedir. Kaş pudralama uygulamasında, uygulama öncesinde kaşlar ne kadar doğal olursa yapılan işlemlerden o kadar iyi sonuçlar alınmaktadır. Bu sebepten dolayı da insanların, kaş pudralama uygulaması öncesindeki en iki hafta kaşlarını almamaları gerekmektedir. Kaş pudralama uygulamasından önceki iki gün boyunca herhangi bir şekilde kaş boyama işlemlerinin yapılmaması gerekmektedir. Alkol ve kafein, kaşların yapısını büyük oranda etkileyen faktörler olmaktadırlar. Bu sebepten dolayı uygulama öncesindeki iki gün boyunca herhangi bir şekilde alkol ve kafein tüketilmemesi gerekmektedir.

Kaç Pudralama Fiyatları

Çekmeköy Kaç pudralama fiyatları ve fırsatları ile ilgili kampanyalara katılmak ister misiniz? Kaş pudralama uygulaması öncesindeki dört hafta boyunca, herhangi bir cilt bakımı ya da kimyasal peeling yapılmaması gerekmektedir. Kaş pudralama tekniği öncesinde, söylenen uyarılara kulak verilerek bu uyarılara uyulduğu zaman bu işlemlerden en iyi sonuçlar alınabilmektedir. İnsanlar kendi kendilerine kaş pudralama tekniği uygulamaları, uzmanlar tarafından önerilmeyen bir harekettir. Bunun yerine, kaş pudralama yaptırmak isteyen kişiler, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kişilere bu uygulamayı yaptırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kaşlarda kalıcı hasarların oluşma riski bulunmaktadır. Kaş şekillendirme ve kalınlaştırma için sıklıkla kullanılan kaş pudralama tekniğinde, gerekli konulara dikkat edildiği zaman en iyi sonuçlar almak oldukça kolaydır.

Kaş Pudralama Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kaş Gölgeleme Tekniği

Kaş yapısı seyrek olan ya da kaşlarının şekillerinden memnun kalmayan pek çok insan kaş pudralama tekniğine başvurmaktadırlar. Pudralama sayesinde kaşların yeninden şekillendirilmesi mümkündür, aynı zamanda bu teknik sayesinde kaş kalınlaştırma işlemi de yapılabilmektedir. Seyrek kaş yapısı olan insanlar için de bu yapılarak doldurularak çok daha iyi bir görünüm kazanması sağlanır.

Kaş Pudralama ile ile ilgili sorulanlar


Kaş Pudralama Tekniğinin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kozmetik dövme uygulaması olarak görülen kaş pudralama tekniğinde, uygulanan pigmentin zamanla gitmesi muhtemeldir. Pudralama tekniğinin kalıcılığı pek çok insan tarafından merak edilmektedir. Kaş pudralama tekniği cilt türü, güneşte fazla durma, fazla kafein tüketimi, demir eksiliği gibi farklı faktörlere bağlı olarak etkinlik süresi değişkenlik göstermektedir. Ancak kaş pudralama tekniği, kaş için kullanılan diğer teknikler ile karşılaştırıldığında, daha uzun süreli bir kalıcılık sunan yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirtilen faktörler de göz önünde bulundurulduğunda uygulamanın kalıcılığı altı ay ile iki yıl arasında bir süre boyunca olmaktadır. Bu verilmiş olan süre zarfı, ortalama bir süre olduğundan dolayı, kişiden kişiye bazı farklı süreler olabilmektedir.

Kaş pudralama tekniği kişiye özel olarak uygulanılan bir tekniktir. Bu sebepten dolayı, insanların kaş pudralama tekniğine başvurdukları zaman gerekli analizleri yapılmaktadır. Kaş pudralama, her ciltte farklı yöntemler ile uygulanmaktadır. Kaş pudralama tekniği için bir güzellik merkezine giden kişinin, bütün analizleri yapıldıktan sonra hangi yöntem kullanılacağı, kişiye özel seçilen pigmentin belirlenmesi, kişinin kaç seans alması gerektiği ve daha sonraki dönemlerde ne kadar rötuşa gerek duyulacağına kadar pek çok farklı konuda karara varılmaktadır.

Kaş Pudralama Yaptıran İnsanların Dikkat Etmesi Gereken Konular

Kaşlara pudralama tekniği uygulandıktan sonra, en iyi sonuçların alınabilmesi için insanların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat etmeye gayret gösteren kişiler, kaş pudralama tekniğinden oldukça fayda göreceklerdir.

Kaş pudralama uygulamasından sonraki bir gün boyunca kaşları ıslatmamaya özen gösterilmelidir. Yanlışlıkla ıslatılan kaşların nazikçe kurutulması gerekmektedir. Aynı zamanda uygulama sonrasında insanların, ilk üç gün boyunca kaşların terlemesine sebep olacak aktivitelerden uzak durması gerekmektedir. Sıcak havalarda dışarda durmak, spor yapmak gibi aktivitelerden, pudralama uygulamasında sonraki ilk üç gün uzak durulması gerekmektedir. Kaşlar terlediği zaman, pigmentin akmasına ve bu sebeple de sonucun en iyi şekilde olmamasına neden olacaktır.

Pudralama tekniği sonrasında en az iki hafta güneşten ve solaryumdan uzak durmak gereklidir. Özellikle güneş altında uzun süre kalındığında, direkt olarak etki eden güneş ışığı iyileşme sürecinin uzamasına neden olacaktır. Bunun yanı sıra, kaş renginin değişmesi ve yara izi kalma gibi problemler, güneş ışığının etkileri arasındadır.

Kaş Pudralama Öncesi Sonrası Fotoğrafları

İşte salonumuzda yapılan kaş pudralama öncesi sonrası sonuçlarımız.


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun