Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş laminasyonu diğer bir adıyla kaş liftingi, kaş kıllarının düzleştirilmesini böylece kaşların düz, tam ve doğru yönde yatmalarını sağlar. Kaş kılları düzelttiği için, kaşlarınız olduğundan daha kalın görünürler. Kalın, istediğiniz tasarıma sahip, dikkat çekici ve mükemmel kaşlar için sizi salonumuza bekliyoruz.

Son yıllarda, estetik operasyonlara olan ilgi oldukça ciddi artışlar yaşamıştır. Özellikle yüz bölgesinde yapılan estetik operasyonların, insanlar tarafından daha sık tercih edildiğini söylemek de mümkün. Yüz bölgesinde dudak, göz kapağı, kirpik ve kaş estetiği pek insan tarafından sıklıkla tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır. Kadın, erkek fark etmeksizin her iki cinsiyet için yapılan kaliteli estetik uygulamaları sayesinde etkili ve kalıcı sonuçlar almak mümkün olmaktadır. Estetik konusunda insanların dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de estetik doktorunun seçimini iyi yapmaktadır. Alanında deneyimli kişilere bu işlemlerin yaptırılmadığı taktirde belirli sorunlar yaşanabilmektedir.

Kaş Laminasyonu Çekmeköy

Kaş laminasyonu Çekmeköy ile Kadınlar, kaş yapılarına oldukça büyük özen göstermektedirler ve güzel görünümlü bir kaşa sahip olmak istemektedirler. Kaş laminasyonu, tam olarak kadınların istedikleri özellikteki bir estetik uygulamasıdır. Kaş laminasyonu işlemini insanlar kendi başlarına yapmaya çalışmamalıdırlar. Böyle durumlarda, kalıcı hasarların olma riski bulunduğu için kaş laminasyonu işlemi yaptırmak isteyen insanlar alanında uzmanlaşmış kişilerden yardım almalıdırlar.

Kaş Laminasyonu Fiyatları

Kaş laminasyonu fiyatları ve kampanyalardan faydalamak ister misiniz? Eğer cevabınız "evet" ise sizi en uygun ve kaliteli kaş laminasyonu fiyatları için Çekmeköy'de bulunan güzellik merkezimize bekliyoruz. Estetik işlemlerinde kalıcılık süreleri değişimlere uğradıkları gibi kaş laminasyonu işleminin de sınırlı bir kalıcılık süresi bulunmaktadır. Bakım, cilt yapısı ya da yaşa bağlı nedenlerden dolayı kalıcılık süresinden farklılıklar olduğunu söylemek mümkündür. Bu sebepten dolayı, kaş laminasyonu yaptırmak isteyen insanlar öncelikli olarak bir merkeze giderek gerekli analizleri yaptırmalıdırlar. Kaş laminasyonu işleminin sıklıkla tercih edilmesinin arkasında, acısız ve ağrısız bir işlem olması, pratik işlemlere dayalı olması gibi farklı nedenler bulunmaktadır. Kaş laminasyonu işleminin herhangi bir zararı olmadığından dolayı, insanlar bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilmektedirler. Kaş laminasyonu işleminden sonra çok daha güzel görünümlü ve bakımlı kaşlara sahip olan insanlar, bu uygulamayı çevrelerindeki insanlara da önermektedirler. Sağladığı pek çok faydalardan dolayı oldukça sevilen kaş laminasyonu, günümüzde en popüler olmuş estetik uygulamalarının başında gelmektedir. Çekmeköy kaş laminasyonu için güzellik salonumuzda hizmetinizdeyiz.

Kaş Laminasyonu Kampanya Çekmeköy

Kaş laminasyonu, farklı kaş problemleri yaşayan insanlar için ya da çok daha güzel görünümlü bir kaşa sahip olmak isteyen insanlar için kullanılan estetik uygulamadır. Bu estetik uygulama, kaşı doğuştan ya da yaş ilerlemesine bağlı olarak aşağı sarkmış olan kişilere, saç kılları sert olduğundan dolayı şekil almayan kişilere ve kıvrımlı bir kaş yapısına sahip olan kişilere uygulanabilen bir işlemdir.

Kaş laminasyonu uygulaması sayesinde, kaşlar çok daha kolay şekil alan bir yapıya bürünmektedirler ve çok daha farklı yepyeni bir forma kavuşmaktadırlar. İki kaş arasındaki asimetrik durum pek kişinin şikayetçi olduğu bir durum olduğu için kaş laminasyonu sayesinde bu probleme de çözüm üretilmektedir. Yanlış ya da farklı yönlere doğru çıkan kaş yapısı olan kişiler de kaş laminasyonu yaptırarak bu problemden hızlı ve ağrısız bir şekilde kurtulabilmektedirler. Kaş laminasyonu, kaşlarınızın istediğiniz şekli alabilmesini sağlayan, oldukça yararlı bir uygulamadır. Kaşlar istenilen şekle göre yapıldığında ise, çok daha anlamlı bir yüz ifadesine ve anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Kaş renginin istenilen renkte olabilmesi için de bu uygulama faydalanan insanlar olmaktadır. Kaş laminasyonu, kaş kıllarını güçlendirerek, daha sağlıklı bir tüy yapısına sahip olmamız sağlar.


Kaş Laminasyonu Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kaş Laminasyonu Uygulaması

Yüz güzelliği ve orantılı bir yüze sahip olmak isteyen kişiler, pek çok farklı estetik uygulamasında faydalanmak istemektedirler. Bu uygulamalar arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi de kaş laminasyonu. Kaş laminasyonu uygulaması ile daha hacimli ve dışarıdan bakıldığında dikkatleri üzerine çeken kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaş laminasyonu bir uzmana yaptırıldığı zaman tamamen güvenilir bir uygulamadır.

Kaş Laminasyonu ile ile ilgili sorulanlar


Kimler Kaş Laminasyonu Yaptırabilir?

Kaş laminasyonu, farklı kaş problemleri yaşayan insanlar için ya da çok daha güzel görünümlü bir kaşa sahip olmak isteyen insanlar için kullanılan estetik uygulamadır. Bu estetik uygulama, kaşı doğuştan ya da yaş ilerlemesine bağlı olarak aşağı sarkmış olan kişilere, saç kılları sert olduğundan dolayı şekil almayan kişilere ve kıvrımlı bir kaş yapısına sahip olan kişilere uygulanabilen bir işlemdir.

Kaş laminasyonu uygulaması sayesinde, kaşlar çok daha kolay şekil alan bir yapıya bürünmektedirler ve çok daha farklı yepyeni bir forma kavuşmaktadırlar. İki kaş arasındaki asimetrik durum pek kişinin şikayetçi olduğu bir durum olduğu için kaş laminasyonu sayesinde bu probleme de çözüm üretilmektedir. Yanlış ya da farklı yönlere doğru çıkan kaş yapısı olan kişiler de kaş laminasyonu yaptırarak bu problemden hızlı ve ağrısız bir şekilde kurtulabilmektedirler.

Kaş laminasyonu, kaşlarınızın istediğiniz şekli alabilmesini sağlayan, oldukça yararlı bir uygulamadır. Kaşlar istenilen şekle göre yapıldığında ise, çok daha anlamlı bir yüz ifadesine ve anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Kaş renginin istenilen renkte olabilmesi için de bu uygulama faydalanan insanlar olmaktadır. Kaş laminasyonu, kaş kıllarını güçlendirerek, daha sağlıklı bir tüy yapısına sahip olmamız sağlar.

Kaş Laminasyonu Kalıcı Mıdır?

Kaş laminasyonu işleminden sonra ne kadar kalıcı olduğu, insanların merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Kaş laminasyonu işlemi için net bit kalıcılık süresi belirlemek doğru olmayacağından dolayı ortalama 6 ile 8 hafta gibi bir süre verilmektedir. Bu belirtilen süre ortalama bir süre olduğundan dolayı, kişinin farklı özelliklerine göre kaş laminasyonu işleminin kalıcılık süresinde de farklılıklar olabilmektedir. Estetik işlemlerinde kalıcılık süreleri değişimlere uğradıkları gibi kaş laminasyonu işleminin de sınırlı bir kalıcılık süresi bulunmaktadır. Bakım, cilt yapısı ya da yaşa bağlı nedenlerden dolayı kalıcılık süresinden farklılıklar olduğunu söylemek mümkündür. Bu sebepten dolayı, kaş laminasyonu yaptırmak isteyen insanlar öncelikli olarak bir merkeze giderek gerekli analizleri yaptırmalıdırlar.

Kaç Laminasyonu Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Kaş laminasyonu uygulaması yaptığımız öncesi sonrası sonuçları aşağıdadır


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun