Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulamasında kullanılan cihazlar ojenin tırnağa yapışarak kurulmasını sağlıyor. Tırnak üzerinde kuruyan oje 2 ila 3 hafta arasında kullanım sağlanabiliyor. Ojenin kullanım süresi tamamı ile size bağlıdır. Çok fazla su ile temas ettiği zaman daha az kullanım sağlanır. Kalıcı oje sayesinde uzun süre tırnaklarınıza bakım yapmak zorunda kalmazsınız.

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje, diğer yöntemlerle karşılaştırıldığı zaman, uygulama açısından çok daha farklı bir yöntemdir. Kalıcı oje uygulamasında özel cihazların ve özel ürünlerin kullanılması, bu uygulamayı farklı kılan özellikler arasında yer almaktadır. Uygulamanın bu özelliğinden dolayı, yapılış süresi de daha uzundur. Normal oje ile kalıcı oje arasında belli başlı farklar bulunmaktadır. İnsanlar da bu konuda, kalıcı ojeyi neden tercih etmeleri gerektiğini öğrenmek adına, bu iki yöntem arasındaki farkları detaylı olarak incelemektedirler. Normal oje, çok kısa bir süre içerisinde sürülürken, kalıcı oje 15 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Kalıcı oje uygulamasının daha uzun sürmesinin nedeni ise, uygulamanın her aşamasında UV ışığı ile tırnakların kurutulma işleminden geçirilmesidir. Normal ojeler kalıcılık süresi, kalıcı ojeye nazaran oldukça kısadır. Kalıcı oje uygulaması yapıldıktan sonra tırnakta ne kadar süre kaldığı merak konusu olmuştur. Tırnakta kaldığı süre, ellerde yaklaşık olarak 15 gün, ayaklarda ise 1 aya kadar kalıcılık sağlanabilmektedir.

Kalıcı Oje Çekmeköy

Kalıcı oje çekmeköy denildiğinde akla ilk gelen salon muhtemelen Nil Tellioğlu güzellik merkezi olacaktır. Kalıcı oje işlemi, diğer oje işlemleri ile kıyaslandığı zaman çok daha farklı bir oje sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem uygulama bakımından hem de kalıcılık bakımından kalıcı oje uygulamasını diğer yöntemlerden ayıran özellikler bulunmaktadır. Özellikle çalışan ya da tatile giden kadınların, kalı oje uygulamasını sık sık tercih ettikleri bilinmektedir. Yeni evlenen kadınların da, rahat bir balayı geçirmek için kalıcı ojeyi tercih ettikleri gözlemlenmektedir. Kalıcı oje fiyatları Çekmeköy'de Nil Tellioğlu kliniğinde! Kalıcı oje işlemine başlanılmadan önce el ve ayak tırnaklarının iyice temizlenerek, yağ ve nemden arındırılması gerekmektedir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için, özel bir solüsyondan da yardım alınmaktadır. Solüsyon yardımı ile kalıcı oje işlemi yapılmaz ise ojenin tutmama ihtimali vardır. Bu işlemlerden sonra, en alt tabak işlemi tırnağa uygulanıp, el 10 saniye UV ışıkta bekletilmektedir. Ojenin sürülmesi aşaması, kalıcı oje uygulamasındaki en zevkli aşama olarak belirtilmektedir. Tırnaklara oje sürme işleminde, sürülen her bir kattan sonra, UV ışığında 60 saniye kurutma işleminin yapılması gerekmektedir. Renk seçimine bağlı olarak, bu işlemlerin kaç defa tekrarlanacağına karar verilmektedir. Farklı desenler ya da renk seçenekleri ile kalıcı oje uygulaması yapılabilmektedir. Kalıcı oje uygulamasında son olarak, en üst bölgeye kat cilasının uygulanması gerekmektedir ve daha sonrasında 60 saniye beklenmektedir. BU işlemlerden sonra solüsyon yardımı ile tırnaklar temizlenir ve işlem sonlandırılır. El için uygulanan kalıcı oje işlemi aynı şekilde ayak için de uygulanabilmektedir.

Kalıcı Oje Fiyatları Çekmeköy

Kalıcı oje fiyatları; güzellik salonları fiyatları Çekmeköy'de şu şekilde; işte en uygun, kampanyalı ve fırsat niteliğinde kalıcı oje fiyatları burada. Kalıcı oje ile tırnaklarının şık bir görünüme ulaşmasını isteyen pek çok kadın bulunmakta. Kadınlar kalıcı ojenin avantajlarından yararlanmadan önce bu işlemlerin nasıl gerçekleştirildiğini de merak etmektedirler. Kalıcı oje işleminin nasıl yapıldığı ve aşamalarının ne olduğu, merak edilen konular olmuştur. Kalıcı oje uygulamasında, ilk olarak yapılması gereken işlem manikürdür. Manikür işlemi yapılarak, kalıcı oje işleminin daha kolay yapılması sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra uygulama yapılırken, herhangi bir şekilde ojenin ete temas etmemesi gerekecektir.


Kalıcı Oje Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Oje Uygulaması

Kalıcı oje, diğer yöntemlerle karşılaştırıldığı zaman, uygulama açısından çok daha farklı bir yöntemdir. Kalıcı oje uygulamasında özel cihazların ve özel ürünlerin kullanılmaktadır. Normal oje, çok kısa bir süre içerisinde sürülürken, kalıcı oje 15 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Kalıcı oje uygulamasının daha uzun sürmesinin nedeni ise, uygulamanın her aşamasında UV ışığı ile tırnakların kurutulma işleminden geçirilmesidir.

Kalıcı Oje ile ile ilgili sorulanlar


Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kalıcı oje çıkarma işlemi pek çok insanın merak ettikleri bir konu olmaktadır. İnsanlar bu çıkarma işlemini kendi başlarına yapmak yerine, kalıcı oje uygulamasını yaptırmış oldukları merkezden yardım almalıdırlar. Öyle ki, kalıcı oje çıkarma işlemi deneyimli kişiler tarafından yapılmadığı taktirde, bazı kalıcı hasarların oluşma riski de bulunmaktadır.

Kalıcı ojeyi çıkarmak için özel solüsyon yardımı ile işlemler yapılmaktadır. İlk olarak, bandın üzerine solüsyon döküldükten sonra tırnağa sarılır ve 10-15 dakika parmakta beklemesi sağlanır. Daha sonrasında, bant çıkarıldığı zaman oje neredeyse hemen hemen kalkmış olacaktır. Kalıcı oje işleminden kalan küçük parçacıklar ise detaylı bir şekilde kazınarak çıkarılmaktadır. Tırnakların herhangi bir zarara uğramaması için bu işlemlerin profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir.

Kalıcı Oje Sürmeden Önce Tırnak Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kalıcı oje sürülmeden önce, yapılması gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikli olarak, tırnaklara manikür işlemi uygulanarak, tırnak etlerinin alınması şarttır. Bunun yanı sıra, kalıcı oje işlemi öncesinde tırnak uzunluğu ve şeklinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra tırnaklar, kalıcı oje işlemine hazır hale gelmektedir.

Kalıcı oje evresinden önce, manikür işleminden sonra, tırnağın üzerinde herhangi bir yağ ya da nem tabakasının kalmaması gerekmektedir. Bu durumun için özel olarak hazırlanan solüsyon, tırnağa sürüldükten sonra kalıcı oje işlemine başlanılmaktadır.

Kalıcı Oje Yapılırken Hangi Renk ve Desenler Seçilmeli

Kalıcı oje için tercih edilen çok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. İnsanlar, hangi renk oje sürüleceği konusunda hayal güçlerini de kullanarak bir seçin yapmaktadırlar. Günümüzde trend, desenli ojeler olsa da daha farklı tasarımlar ile de ön plana çıkmak mümkündür. Kalıcı oje yaptırırken, renk seçimi yapmadan önce, o dönemin trend renkleri ve döneme uygun renklerin seçilmesi önemli olmaktadır.

Her giysiye uyum sağlamasından dolayı, kalıcı uygulamalarından bir tanesi olan French oje yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir. Oje ve kıyafet uyumu, pek çok kadının dikkat ettiği bir durum olduğu için French oje yöntemine ilgi de oldukça fazladır.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun