Kalıcı Eyeliner ile Kalıcı Güzellik

Eyeliner kadınlar için günlük makyaj rutininde çok önemli olan bir malzemedir. Kalıcı eyeliner ile göz makyajınızı daha vurucu, daha etkili ve en önemlisi kalıcı hale getirebiliriz. Bu konuda kurtarıcınız olacak olan kalıcı eyeliner ile göz makyajınızı farklı bir boyuta taşımaya hazırız.

Bu zahmetli, vakit alan eyeliner için çok kısa ve kalıcı bir çözümümüz vardır; kalıcı eyeliner. Kalıcı eyeliner sizi bu konuda çok rahatlatacaktır, size çok yardımcı olacaktır. Çünkü eyeliner kullanırken elinizin titremesi gibi ufacık bir şey bile eyelinerın kötü gözükmesine sebep olabilmektedir. İnce bir hat elde etek isterken kalın yamuk bir hatla karşı karşıya kalabilirsiniz maalesef. Eyeliner kullandığınızda makyaj tarzınızı tek bir çizginin bile nasıl değiştirdiğin, göreceksinizdir. Suratınıza hiçbir şey sürmediğinizde bile tek bir eyeliner nasıl fark yarattığını görebilirsiniz. Kalıcı eyeliner makyajı ile Makyajınıza kısalığı, uzunluğu ve istediğiniz kıvrımı ile ayrı bir çekici hava katacaktır.

Çekmeköy Kalıcı Eyeliner

Çekmeköy kalıcı eyeliner yaptıracak uzman arıyorsanız sizi salonumuza davet ediyoruz. En kaliteli kalıcı eyeliner çekmeköy uygulamasını uygun fiyatlar ile salonumuzda yaptırabilirsiniz. Çekmeköy kalıcı eyeliner takma ve çıkartma işlemleri ile ilgil bilgi için iletişim geçebilirsiniz. Eyeliner çizgisi ince kıvrımlı olması gerekirken bir anda korkunç gözlerle karşılaşabilirsiniz. Bu sebeplerden ötürü kalıcı eyeliner hem kurtarıcı hem de basit bir çözüm olarak karşınızda. Şimdi size kalıcı eyeliner nedir, kalıcı eyeliner nasıl yapılır ve kalıcı eyeliner yapılması sonrasında neler yapılmalıdır bunları açıklayacağız.

Çekmeköy Kalıcı Eyeliner Fiyatları

Çekmeköy'de kalıcı eyeliner fiyatlarına kampanyalı ve hatta fırsat fiyatlarına ulaşmak ister misiniz? Çekmeköy kalıcı eyeliner fiyatları ve fırsatlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kuyruksuz ince eyeliner şekli en çok tercih edilen eyeliner şekillerinden birisidir. En çok tercih edilmesinin sebebi doğal bir görünüm ortaya çıkarmasıdır. Ayrıca çok avantajlıdır. Çünkü farklı bir eyeliner şekli yapmak istediğinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Kalınlaştırır, uzatır veya kıvırabilirsiniz. Kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında en önemlisi ilk iki ay uygulamanız gereken tedavidir. Kullanacağınız kremleri aksatmadan kullanmalısınız. Takma kirpik kullanımınıza bir iki hafta ara vermeniz gerekmektedir. Herhangi bir şeye alerjiniz var ise bunu uygulama yapılmadan önce uzmanınıza bildirmelisiniz.


Kalıcı Eyeliner Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Eyeliner

Eyeliner kullandığınız şekli ile sizin yüz ifadenizi bile değiştirebilir. Her gün eyeliner kullanmak biraz zahmetli olabilir. Çünkü hepimiz göz makyajımızın pürüzsüz, özellikle de eyelinerin tek çizgi, net görünmesini isteriz. İşte tam da burada bu isteklerimiz doğrultusunda devreye kalıcı eyeliner girmektedir.

Kalıcı Eyeliner ile ile ilgili sorulanlar


Kalıcı Eyeliner Nedir?

Kalıcı eyeliner sizin isteğiniz şekil ve uzunlukta göz kapağınızın üzerine yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Göz kapağınızın üzerine ister kuyruklu eyeliner ister kuyruksuz eyeliner, kalın ya da ince şekilde eyeliner yapılabilmektedir. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusundadır. Bu kalıcı eyeliner yöntemi sizi her gün eyeliner çekmekten ve sürekli yenilemekten kurtarmaktadır. Kalıcı eyeliner normal dövme yapımından farklı olarak uygulanmaktadır. Çünkü göz kapağı hassas bir bölgedir ve kalıcı eyeliner işlemi için özel boya ve ekipmanlar bulunmaktadır. Kalıcı eyeliner bu şekilde bunlarla birlikte uygulanmaktadır. Bu konudaki en dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alanında uzman birisiyle görüşmeniz ve kalıcı eyeliner işlemini ona yaptırmanızdır.

Profesyonel bir kalıcı makyaj zamanı sizin isteklerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. Normal dövmeler, yani vücudun diğer bölgelerine yaptırılan dövmeler ömür boyu kalıcıdır fakat kalıcı eyeliner 18 19 ay kadar bir kalıcılığa sahiptir. Yani göz kapağınıza uygulanan bu işlemde kullanılan boya pigmentleri tamamen zararsızdır. Kalıcı eyeliner gözünüze sanki o an eyeliner çekilmiş gibi bir görünüm kazandırmaktadır. Sizi her gün eyeliner çekme uğraşından kurtarmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Yapılır?

Kalıcı eyeliner genellikle sürekli eyeliner çekmekten sıkılmış gün içerisinde sürekli net, güzel ve makyajlı bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tercih etmekte ve tercih ettiklerinden ötürü çok memnun kalmaktadırlar. Böyle avantajlı, böyle güzel bir uygulama maharet ve ustalık istemektedir. Bu kalıcı makyaj uygulamasının süresi yaklaşık olarak 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Uygulamaya başlanmadan önce istediğiniz eyeliner şekli öncelikle göz kapağınıza çizilir. Bu örnek tasarım çizildikten sonra eğer bunu beğenir ve onay verirseniz kalıcı makyaj uzmanınız özel kalıcı eyeliner kalemi ve özel kalıcı eyeliner boyasını kullanarak örnek çizginin üzerinden geçer ve kalıcı eyeliner çizgisini tamamlamış olur. İşleme başlanmadan önce göz kapağınız üzerine anestezi için kremler uygulanır bu sayede hiçbir şekilde acı hissetmezsiniz. Eğer alanında uzmanı tecrübeli birisi size kalıcı eyeliner işlemi yaparsa herhangi bir acı hissetmezsiniz ve kalıcı eyeliner sonrasında oluşabilen şişlik, morarma gibi etkilerle karşılaşmazsınız. Eğer uzman bir kişi yapmıyorsa morarma ve şişlik belirtileri gayet normaldir. Çünkü göz bölgesi çok hassas bir bölgedir.

Kalıcı Eyeliner Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söz konusu kalıcı eyelinera gelince uygulamanın kendisi ne kadar önemliyse öncesi ve sonrasındaki püf noktalar, aşamalar da çok önemlidir. Yapılan kalıcı eyeliner uygulaması en az iki yıl gözünüzde kalacağından istediğiniz şekil çok önemlidir. Tam olarak içinize sinmelidir. İçinize sinen bir eyeliner görüntüsü sizi çok mutlu edecektir bu nedenle tam olarak karar verip yaptırmalısınız. Farklı eyeliner çeşitleri vardır. Kalıcı eyeliner şekline karar vermeden önce diğer eyeliner türlerini de öğrenmenizin size faydası olacaktır. Belki böylece fikriniz değişebilir, ya da daha kolay uyumu, kullanımı olan bir eyeliner şekline sahip olabilirsiniz.

Kuyruksuz ince eyeliner şekli en çok tercih edilen eyeliner şekillerinden birisidir. En çok tercih edilmesinin sebebi doğal bir görünüm ortaya çıkarmasıdır. Ayrıca çok avantajlıdır. Çünkü farklı bir eyeliner şekli yapmak istediğinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Kalınlaştırır, uzatır veya kıvırabilirsiniz. Kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında en önemlisi ilk iki ay uygulamanız gereken tedavidir. Kullanacağınız kremleri aksatmadan kullanmalısınız. Takma kirpik kullanımınıza bir iki hafta ara vermeniz gerekmektedir. Herhangi bir şeye alerjiniz var ise bunu uygulama yapılmadan önce uzmanınıza bildirmelisiniz.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun