Jel Tırnak Nedir?

Günümüzde protez tırnak uygulaması oldukça popüler bir hal almakta ve insanlar bakımlı ve güzel bir protez tırnağa sahip olmak için en iyi protez tırnak hizmetini almak istemektedirler. Protez tırnakların kolay bozulmaması ve estetik bir görünüm sağlaması, sıklıkla tercih edilmesindeki nedenler arasında. Hassas ve kırılgan bir tırnak yapısına sahip olan pek çok insan protez tırnak uygulaması yöntemlerinden bir tanesi olan, jel tırnak yöntemini tercih etmektedirler. Jel tırnak, protez tırnak uygulamaları arasında en fazla tercih edilen yöntem olarak bilinmektedir.

Jel Tırnak Takma Çıkartma için Güzellik Salonu ve Uzmanı Çekmeköy'de Bulmak
Jel tırnak işlemi Çekmeköy'de tırnak bakımı için oldukça önemli ve faydası bulunan bir işlem olduğundan dolayı, insanlar da bu işlemden en iyi sonuçlar almak için sıkı bir araştırma da yapmaktadırlar. Bu konuda yapılan araştırmalardan sonra jel tırnak hakkında gerekli bilgilere ulaşan insanlar daha sonrasında ise iyi bir güzellik merkezi seçmek için kolları sıvamaktadırlar. Jel tırnak işlemi yapıldıktan sonra da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmediği taktirde, kalıcı hasarlar ya da görüntü bozuklukları gibi can sıkıcı durumlar yaşanabilmektedir. Bu konuda en iyi sonuçları almak için, doktor uyarı ve tavsiyelerini can kulağıyla dinlemek, uygulamak da büyük fayda var. Son zamanlarda tırnak bakım alanında, oldukça sevilen ve popüler olmuş bir uygulama olan jel tırnak işleminde gerekli konulara dikkat edildiği sürece bir sorun yaşanmayacaktır. Jel tırnak işleminden sonra herhangi bir yan etkinin görülüp görülmediği de insanların merak ettiği bir konu olmaktadır. Bu konuda uzmanlar ile de iletişim halinde olan insanlar, iyi bir güzellik merkezinden yardım alındıktan sonra herhangi bir sorunun çıkmayacağını da öğrenmektedirler. Jel tırnak çıkarma için yardıma ihtiyacınız varsa sizi Çekmeköy'deki güzelli salonumuza bekliyoruz.
Jel Tırnak Çekmeköy
Jel Tırnak yöntemini, insanların kendi başlarına yapmaları yerine bu alanda profesyonel kişilerden yardım almaları önerilmektedir. Protez tırnak uygulamalarından bir diğeri olan akrilik tırnak yöntemine nazaran daha fazla tercih edilen bir üründür. Tırnak bakımına zaman ayıramayan ya da farklı sebeplerden dolayı tırnak uzatamayan kişiler, jel tırnak yöntemini sıklıkla tercih etmektedirler.


Jel Tırnak Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Jel Tırnak Nasıl Uygulanır?

Jel tırnak, en fazla tercih edilen protez tırnak yöntemlerindendir. Tırnak üzerine tabaka halinde sürülen ve kuruma gerçekleştikçe sert bir tırnak görüntüsü ortaya çıkaran bir jel yardımı ile jel tırnak uygulaması gerçekleştirilmektedir. Jel tırnak yöntemi ile kolay kolay kırılmayan ve bozulmayan tırnaklara sahip olmak mümkün olmaktadır. Mükemmel jel tırnak sonuçları ve tanışmamız için sizi kliniğimize bekliyoruz.

Jel Tırnak ile ile ilgili sorulanlar


Jel Tırnak Uygulamasında Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Jel tırnak uygulamasına başlanılmadan önce hangi hazırlık evrelerinin yapıldığı pek çok insan tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. Jel tırnak uygulaması öncesinde ilk aşama olarak tırnakta kalan ojeler detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Daha sonrasında ise tırnaklar törpülenerek kısaltılmak ve kütikül yağı sürülmektedir. Jel tırnak işleminde kütikül yağı sürüldükten sonra yavaşça itilmesi gerekmektedir. Jel tırnak işleminin yapıldığı kişilerin kütikül yağını kullandıktan sonra ellerini bol su ile yıkamaları gerekmektedir. Tırnaklarda kalan kütikül yağları uygulama esnasında yeterli verimin alınmasını engellediği için bu yağların çok iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Jelin soyulmasını önlemek adına, kâğıt törpü kullanılarak tırnakların üzeri pürüzsüz bir hale getirilmektedir.

İnce bir yapıya sahip olan primer uygulaması gerçekleştirildikten sonra UV tırnak jelinin uygulanması gerekmektedir. Yapılan işlemlerden sonra UV kurutma ışığı altında bütün tırnağa uygulanmakta ve iki ya da üç dakika kurutulmaktadır. Tırnakların en sağlam şeklini almaları için, üç kat jel uygulaması yapıldıktan sonra en az bir dakika kurutma yapılmalıdır. Daha sonrasında ise tırnak pürüzleri ve tırnak üzerinde kalan boncuklar törpü ile düzenlenmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra tırnak jel uygulaması son bulmaktadır.

Jel Tırnak Nasıl Çıkartılır?

Jel tırnak uygulamasının bir profesyonel tarafından yapılması gerektiği gibi jel tırnak çıkarma işlemini de yine bir profesyonel kişinin yapması gerekmektedir. Jel tırnak çıkarma işlemi alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman oldukça kolay bir işlem olsa bile, insanların kendileri bu işlemi yapmayı denediklerinde kalıcı sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu sebeplerden dolayı, jel tırnak yaptırıp daha sonrasında bu uygulamadan sıkılarak çıkarmak isteyen kadınlar bu alanda uzman bir kişiden yardım istemelidirler.

Tırnak çıkarma işleminde aynı uygulamanın yapıldığı gibi törpüden yardım alınmaktadır. Jel tırnağın çıkarılması için törpüleme işleminin iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra ise küçük parçalara ayrılan pamukları üzerine asetonlar dökülmektedir. Asetonları tek tek üzerine döküp birer birer tırnakların üstünün kapatılması gerekmektedir. Tırnakların üstünü kapattıktan sonra etrafının alimünyum folyo ile kaplanması gerekmektedir. Yapılan bu işlem sonrasında yarım saate yakın bir süre beklenilerek, jel tırnak çıkarma işlemin en iyi sonuçlar vermesi sağlanmaktadır.

Jel tırnak çıkarma işleminde son aşama olarak, tırnak üzerinde kalan jelin törpü kullanılarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlem oldukça dikkat isteyen bir işlem olduğundan dolayı insanların jel tırnak uygulamasını uzman kişilere yaptırması gerekmektedir. Bu yüzden bunu lütfen kendiniz yapmaya çalışmayın. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa size yardımcı olmaktan keyif alırız, çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Jel Tırnak Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Jel tırnak uygulaması öncesi sonrası sonuçları


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun