İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulamasında kullanılan malzemeler vizon, saf ipek, insan saçı karışımlarından oluşan yapay kirpik malzemeleridir. Bu yapay kirpikler kullanılarak, doğal kirpiklere farklı teknikler uygulanmaktadır ve bu sayede uzatma, yoğunlaştırma ve şekillendirme işlemleri yapılan uygulamaya ipek kirpik uygulaması denilmektedir.

İpek kirpik, uygulama sonucu içerdiği ipeksi yumuşaklık nedeniyle yapılan uygulamalara ve malzemelere verilen isimdir. İpek kirpik uygulaması, özellikle kadınların sıklıkla kullandıkları bir yöntem olarak bilinmektedir. Güzel görünümlü ve ipeksi yumuşaklığa sahip kirpiklere sahip olmak isteyen pek çok kadın ipek kirpik uygulamasını tercih etmektedir. İpek kirpik uygulamasının, günümüzde oldukça popüler bir hale gelmesinin arkasında, bu uygulamayı kaliteli bir şekilde gerçekleştiren güzellik merkezleri ve uzmanlarının payı oldukça büyüktür. İpek Kirpik Bilgileri İpek kirpik uygulamasının, kişi üzerinde herhangi bir zararı ya da yan etkisi olup olmadığı, sık sorulan sorular arasında yer anlamaktadır. Özellikle, ipek kirpik uygulamasından sonra, doğal kirpiklerin dökülüp dökülmediği oldukça merak edilen bir konudur. Öncelikli olarak, kaliteli ve sağlıklı bir ipek kirpik uygulaması gerçekleştirmek isteyen kişiler, alanında uzman kişilerden yardım almalıdırlar. Standart eğitimler bu uygulamayı gerçekleştirmek için yeterli olmadığından dolayı, sadece bu eğitimler ile bu işlemi gerçekleştiren kişiler büyük hasarlara da yol açabilmektedirler. İpek kirpik alanında oldukça önemli, uzmanlaştırma üzerine bazı eğitimler ve kurslar bulunmaktadır. İpek kirpik uygulamasını gerçekleştirecek kişilerinde bu alanda uzmanlaşmaları, aranan ön koşuldur.

İpek Kirpik Çekmeköy

İpek kirpik Çekmeköy'de Nil Tellioğlu'na yaptırılır. İpek kirpik uygulaması yaptırmak istiyorsanız, Çekmeköy'deki Güzellik Salonumuza davetlisniz! İşte Çekmeköy İpek kirpik modelleri; İpek kirpik uygulamasında, uygulamayı gerçekleştirecek kişinin uzmanlığının yanı sıra bu işlemde kullanılacak malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle, ipek kirpik uygulamasını yaptırmak isteyen kişiler, bu alanda en kaliteli malzemeleri kullanan güzellik uzmanları ile çalışmalar yürütmesi gerekmektedir. Son zamanlarda ipek kirpik uygulamasının yapıldığı, güzellik merkezi sayısı artış gösterse de bu anlamda en kaliteli malzemeleri kullanan merkezlerin seçilmesi oldukça önemli olan bir konudur. Çekmeköy İpek kirpik güzellik salonu tavsiyesi için salonumuza bekliyoruz.

İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik fiyatları ve kampanyalarından faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek kirpik fiyatları ve fırsatları zaman zaman çeşitli kampanyalarla indirime giriyor, işte Çekmeköy'deki en uygun ipek kirpik fiyatları ve ipek kirpik fırsatları; İpek kirpik uygulaması tek tek ve ayrı ayrı aşamalar ile uygulanması gereken bir işlem olmaktadır. İpek kirpiklerin doğa kirpiğe yapıştırılma aşaması bile oldukça önemli olduğu için bütün aşamalara özen gösterilmesi gerekmektedir. İpek yapıştırıcı malzemesinin kaliteli olması, pek kirpiğin kalının ya da uzunluğun göz yapısına göre özenle seçilmesi ve pek çok konuya özen gösterilmesi, ipek kirpik uygulamasının en sağlıklı ve iyi şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadırlar. İpek kirpik uygulamasını insanlar, kendi başlarına benzer malzemeler ile yapmak yerine bir güzellik merkezinden yardım almaları gerekmektedir. Kendi başlarına yapılan işlemlerde oldukça ciddi sorunlara yol açabildiği gibi kalıcı hasarlar da oluşturabilmektedir. İpek kirpik fiyatlarından indirimli olarak faydalanmak için bir telefon uzağınızdayız.


İpek Kirpik Uygulama Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik uygulamasının en önemli özelliklerinden bir tanesi de suya dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Suya, havuza veya denize dayanıklılık sağlayan ve 4 haftaya kadar dayanıklılık sağlayan bu işlem pek çok kişi tarafından oldukça sevilmektedir. Rimel kullanmaktan sıkılan ya da rimelin yüzeyde oluşturduğu görüntüde memnun olmayarak daha doğal bir görüntü elde etmek isteyenler, makyaja ayıracak zamanı olmayan kişiler zamandan tasarruf etmek için ipek kirpik uygulamasına başvurmaktadırlar. Makyaj yapmadan da oldukça dinç ve sağlıklı bir görüntüye sahip olmak isteyen insanlar ipek kirpik uygulamasını kullanmaktadırlar ve bu uygulama sayesinde tercihe göre değişen doğallık ve uzunluk alternatifleri arasından seçim yapmak da mümkün olmaktadır.

İpek Kirpik ile ile ilgili sorulanlar


İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır?

İpek kirpik uygulaması, doğal ve güzel görünümlü kirpiklere sahip olabilmek için oldukça önemli ve fayda sağlayan bir uygulama olmaktadır. İpek kirpik uygulamasında, doğru teknikleri kullanmak ve kaliteli malzeme kullanımına dikkat etmek ipek kirpik uygulamasından alınan sonuçları direkt olarak etkilemektedir. Bu işlemlerin düzenli olarak uygulanması halinde, her doğal kirpiğe bir adet ipek kirpik uygulaması yapılabilmektedir. Uygulama sonrası yapılan ipek kirpiklerin suda, denizde çıkmıyor oluşu ve 4 haftaya kadar kullanılıyor olması, uzun süreli bakım için oldukça uygundur. Tamamen el işçiliğiyle uygulanan ipek kirpik uygulaması, kişinin kendi tercihine, uzman tavsiyelerine ve göz yapısına bağlı olarak farklı uzunluk ve kalınlıklarda gerçekleştirilen bir uygulama olmaktadır.

İpek Kirpik ve Volume Kirpik Arasındaki Farklar

Rusya’da geliştirilmiş olan, daha volümlü bir kirpik görüntüsü oluşturabilmek adına kullanılan Volume Kirpik uygulaması, ipek kirpik uygulamasına ek olarak kullanılabilmektedir. Farklı tekniklerin birbirleri ile birlikte uygulanıyor oluşu, alınan sonuçların çok daha iyi olmasına olanak sağlamaktadır.

Volume kirpik ile ipek kirpik arasında en belirgin farklar sorulacak olursa, ipek kirpik uygulaması her kirpiğe tek tek ayrı bir şekilde uygulanıyorken, Volume kirpik uygulaması incelik ya da kalınlık alternatifleriyle, gürlük ya da şekle göre farklı volümlerde ve yoğunluk seçeneklerinde uygulanabilmektedir.

Özetlemek gerekirse, doğal bir görüntü sevenler genellikle ipek kirpik uygulamasını tercih ederlerken, daha gür hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen kişiler ise Volume Kirpik uygulamasını daha fazla kullanmaktadırlar.

Tüm bu seçenekler, kişinin isteklerine göre seçilebilirken, aynı zamanda yapılan uygulamanın kişinin kirpik yapısına da uygun olması gerekmektedir. Örnek verilecek olursa, ince ve güçsüz yapısı bulunan kirpiklere, çok gür bir uygulama yapılacak olursa doğallık kaybedilecektir.

İpek Kirpik Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Yaptığımız ipek kirpik çalışmaları sonuçları ve öncesi sonrası fotoğrafları aşağıdadır.


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun