HydraFacial Nedir?

HydraFacial, farklı cilt tiplerine göre uyarlanabilen cilt yüzey kaplaması yöntemine verilen isimdir. Çok amaçlı bir cihaz olan HydraFacial, yağlı ciltlerin giderilmesi, tıkanmış ve büyümüş gözeneklerden kurtulmak ve kahverengi lekelerin azaltılması gibi amaçlarda kullanılmaktadır. Günümüzde bu yöntem ile pek çok farklı sorundan kurtulmak mümkün olduğu için oldukça popüler bir yöntem haline gelmiştir. Hydrafacial yöntemi en başarılı ve en çok tercih edilen cilt bakım yöntemlerinden birisidir. Hydrafacial cilt bakımı cildinizdeki tüm sorunları tedavi edebilen tek cilt bakımı yöntemi olduğu gibi sonuçları çok memnun edicidir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Seans Fiyatları
Hydrafacial cilt bakımı ile derinlemesine cilt bakımı yaptırmak ve yaşadığınız cilt problemlerinden kurtulmak ister misiniz? Ortalama 4 seansın yeterli olduğu hydrafacial tedavisi fiyatları için lütfen bizi arayın.


Hydrafacial Sonrası

Cilt yenileme konusunda oldukça ciddi faydaları bulunan HydraFacial uygulaması hakkında bilinmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Son zamanlarda pek çok insan HydraFacial uygulaması ile çok daha güzel bir görünüme kavuşmak adına, sıklıkla araştırma yapmaktadırlar. HydraFacial işleminden en iyi sonuçları almak isteyen insanlar, bu alanda hizmet veren kaliteli bir güzellik merkezi ile iletişime geçmelidirler. Aksi taktirde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilmekte ve HydraFacial uygulamasını uygulayan kişilerin önemi ortaya çıkmaktadır. HydraFacial uygulamasını kendi başlarına uygulamak için benzer yöntemlerine deneyen insanlar, böyle bir uygulamanın ev ortamında denenmesinin büyük risk olduğunu bilmeleri gerekmektedir. HydraFacial uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin, öncelikli olarak bir profesyonel ile iletişime geçerek, yardım alması gerekmektedir. Kaliteli bir güzellik merkezinden gerçekleştirilen HydraFacial uygulaması, büyük fayda sağlamaktadır.


Hydrafacial Nasıl Yapılır?
Hydrafacial yapılışı; Hydrafacial yönteminde kullanılan cihazların ucunda ölü deri hücrelerini yenileyen bir yapı bulunmaktadır. Kullanılan teknoloji sayesinde cilde oksijen ve vitamin sağlayan bir sıvıyla cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Ölü cilt hücrelerini ve makyaj kalıntılarını temizlemeye yarayan bu yöntem pek çok insanın sıklıkla kullanmakta olduğu bir sistem haline gelmiştir. Su basıncı, cilt soymaya yarayan fiziksel kazımalar ile kombine edildiği zaman ortaya başarı sonuçlar çıkmaktadır. HydraFacial tekniğinin hangi tipler için uygun olduğu merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özelikle ilerleyen yaşa bağlı olarak hassaslaşan ciltler için oldukça sık kullanılan ve iyi sonuçlar veren bir işlemdir. HydraFacial yönteminde kollajen uyarmak amacı ile mikrodalga teknolojisi adı verilen bir sistem de kullanılmaktadır. HydraFacial, hassas cilde sahip olan ve kızarıklık eğilimi gösteren cilt yapısı olan kadınlarda da oldukça ciddi faydalar sağlamaktadır.


Hydrafacial Cilt Bakımı Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Hydrafacial Cilt Bakımı Sonuçları

HydraFacial cilt bakımı tedavisi uygulandıktan sonra insanlar muhteşem parlaklıkta bir cilde sahip olmaktadırlar. Uygulama sonrası, gözenekler gözle görülür şekilde küçülecek, cilt daha yumuşak ve nemli olacak, şişkinlikler büyük oranda azalacaktır. İnce çizgiler ve istenmeyen kırışıklıklar besleyici açıdan zengin olan bu serum tedavisi sonrasında çok büyük oranda azalacaktır. Hydrafacial cilt bakımı sonuçlarımızı görmeniz ve tanışmamız için sizi kliniğimize davet ediyoruz.

Hydrafacial ile ile ilgili sorulanlar


HydraFacial Hangi Yaş Grubu İnsanlar İçin Uygundur?

HydraFacial, yaş grubu ne olursa olsun, daha genç bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen herkes için idealdir. Kuru ya da hassas bir cilde sahip pek çok insan bu uygulamadan sıklıkla faydalanmaktadırlar. Cilt sağlığı için önemli bir yere sahip olan bu uygulamanın her geçen gün daha popüler bir hal aldığını da söylemek mümkün olmaktadır. HydraFacial tüm cilt tipleri ve cilt renkleri için uygun olmakla birlikte son derece etkilidir.

HydraFacial Nasıl Uygulanır?

HydraFacial tedavisini adım adım inceleyecek olursak karşımıza dört farklı adım çıkacaktır. Temizleme, glikolik soyma, serum infüzyonu ve ekstraksyonlar olarak dört farklı adım ile tedaviyi tamamlamak mümkün olmaktadır. Bu dört basamağın uygulanması cildin yenilenmesi ve tazelenmesi için oldukça önemli olmaktadır. Ortalama bir buçuk saat süren bu tedavinin hiçbir yan etkisi ya da riski bulunmamaktadır. Bu sebeple de insanlar gönül rahatlığıyla cilt yenilenmesi için HydraFacial uygulamasını tercih etmektedirler.

Cildinin daha parlak bir görünüme sahip olarak kendini mutlu hissetmek isteyen pek çok insan HydraFacial tedavisini daha yakından incelemektedirler. HydraFacial, cilde parlaklık vermek için uygulanan cilt parlatma işlemidir. Uygulamadan en iyi sonuçları alabilmek için vorteks teknolojisinden faydalanılmaktadır.

HydraFacial Tedavisinin Yan Etkisi Var Mıdır?

HydraFacial tedavisi çoğu hasta yan etkisi olmayan bir tedavi yöntemi olduğu için pek çok kişi gönül rahatlığıyla bu tedaviye başvurmaktadırlar. Ancak tedavi öncesinde bu alandaki uzman kişiler ile görüşerek tedaviye uygunluk konusunda sorular sormakta da fayda bulunmaktadır. Tedavi öncesinde kişiler, önceden geçirmiş oldukları cilt problemlerini veyahut başka sıkıntıları uzmana bildirmelidirler. Yapılan görüşme sonrasında uzmanlar tedaviye başlanıp başlanmayacağı konusunda son kararı veren kişiler olmaktadırlar.

HydraFacial tedavisinde cilt hücrelerini buharlaştırmayacağı için kabuklanma ve ciddi iltihaplanmaların da yaşanma riski oldukça düşüktür. HydraFacial, tüm cilt tipleri için uygulanabilir ve özellikle yağlı gözenekler, ince çizgiler ve kırışıklıkları gidermek için ortaya çıkarılmıştır.

HydraFacial Kaç Seans Uygulanır?

Hydrafacial tedavisi ortalama 4-6 seanslık bir uygulamadır. Hydrafacial seans sayısı uygulamayı yapacak olan uzman kişi tarafından belirlenir. Bu süreçte uzman tarafından cildiniz incelenerek, cildinizin ihtiyaçları teşhis edilir. Her seans ortalama 30-40 dakika sürer.

Hydrafacial Sonuçlarımız

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması sonuçlarımız.


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun