G5 Masajı Nedir?

G5 Masajı; Ritmik ve özel bir masaj aleti olan G5 cihazı, hızlı titreşimlerle vücutta sıkılaşmayı sağlayan ve selülitleri hızlı ve etkili biçimde yok edebilen bir uygulamadır. Selülit ve bölgesel yağlanma probleminden kurtulmak isteyen pek çok insan, bu alanda oldukça etkili G5 masajından sıklıkla faydalanmaktadırlar. Selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflama da oldukça kısa sürede etki etmesi ile popülerlik kazanmış olan G5 masajı, erkek kadın fark etmeden pek çok insanın ilgisini çeken ve tercih sebebi olan başarılı bir uygulamadır.

G5 Masajı ile Zayıflamak Mümkün Mü?
G5 masajı ile zayıflama mümkün, öyle ki G5 masajı sadece selülit tedavisinde değil, bölgesel zayıflamada da oldukça etkili bir yöntemdir. G5 masajının ismini nerden aldığını pek çok insan merak etmektedir. G5 masajı ismini, uygulamada kullanılan cihazdan almaktadır. Bölgesel sıkılaşma sağlayarak zayıflamaya katkı sağlayan G5 masajı, bu konuda zayıflamak isteyen pek çok insanın beğenisini toplamaktadır. Ödem atma ve spazm gibi şikayetleri bulunan insanlar G5 masajı ile tedavinin fayda sağlayıp sağlamadığını uzmanlara danışmaktadırlar. Uzmanların söylediklerine bakılacak olursa, G5 tedavisi sayesinde ödem atma veya spazm gibi problemlerden G5 masajı sayesinde kurtulmak mümkündür. Yağ yakımı, kilo vermek isteyen kişilerin en çok istediği, kilo vermeyi hızlandıran bir etkinliktir. G5 masajı yağ yakılmasını hızlandıran özel bir teknik olduğu gibi, metabolizmayı hızlandırma, kan dolaşımını sağlama ve bölgesel dolaşımı düzenleme gibi pek çok faydası da bulunmaktadır. G5 masajı sayesinde kronik yorgunluk şikayetleri bulunan insanların masaj sonrasında kendilerini çok daha iyi hissettikleri de tespit edilmiştir. Söylediğimiz faydaların dışında, bazı insanlar kas ve eklem şikayetleri için de G5 masajına başvurabilmektedirler.

G5 Masajı ile Selülit Tedavisi
Selülitlerden kurtulmak için dengeli beslenme ve spor programlarını uygulayan insanlar, uzun vadede istedikleri sonuçları alamamaktadırlar. Selülit tedavisinde en etkili teknik olan G5 masajı sayesinde selülit probleminden kısa vadede kurtulmak mümkündür. İnsanların G5 masajını tercih etmesindeki bir diğer neden, hiçbir cerrahi işleme ihtiyaç duyulmadan yapılan bir teknik olmasından kaynaklanmaktadır. Selülit tedavisinde uygulanmakta olan G5 masajı, vücudun her yerinde uygulanabilen bir tekniktir. Ancak yaygın olarak bel, kalça, bacak gibi vücut bölgelerinde tercih edilen G5 masajı, kısa süreler içerisinde istenilen sonucu vermektedir. G5 masajı yapılırken öncelikle uygulamanın yapılacağı yere özel bir krem sürülmektedir ve masaj, bu tekniğin eğitimini almış kişiler tarafından uygulanır. Masaj esnasında sürülen krem sayesinde yağ yakılmasını arttırmak hedeflenmektedir. G5 masajı ortalama yarım saat gibi bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Seanslar olarak uygulanan masaj, 2 ile 10 seans arasında tamamlanmaktadır. Seanslardan sonra çıkan sonuçta, 7 cm’e kadar incelme görülebilmektedir.


G5 Masajı Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

G5 Masajı ile Selülit Tedavisi ve Bölgesel İncelme

G5 masajı yapıldıktan sonra daha ilk seansta selülitlerde gözle görülür bir azalma gerçekleşmektedir. G5 masajı sadece selülitleri azaltmak için değil, aynı zamanda bölgesel sıkılaşma ve bölgesel incelme için de kullanılan ve başarı oranı yüksek yöntemlerden birisidir. İnsanlar pek çok farklı yöntemler ile selülitlerinden kurtulmayı denemektedirler. Evde yapılan maskeler, beslenme alışkanlığı değişikliği gibi pek çok farklı yöntem denenmekte ancak hiçbir yöntem G5 yöntemi kadar hızlı ve başarılı sonuç almamaktadır. Eğer bölgesel yağlanma veya selülit şikayetiniz varsa canınızı lütfen sıkmayın ve size yardımcı olabilmemiz adına bizi arayın.

G5 Masajı ile ile ilgili sorulanlar


G5 Masajı Sonuçları Ne Zaman Alınır?

G5 masajı sonuçları; ilk seans ile birlikte gözle görülür sonuçlar almanız mümkün, fakat asıl sonuçlar 3. seanstan itibaren alınmaya başlar. Eğer kalıcı ve uzun vadeli bir etki istiyorsanız 3 - 7 seans arası G5 masajı seansı yaptırmanız gerekmektedir. (Kaç seansta sonuç alabileceğinizi öğrenmek için uzmanımıza analiz yaptırabilirsiniz)

G5 Masajı Nasıl Yapılır

Pek çok farklı alanda sıklıkla kullanılan G5 masajı en yaygın olarak selülit tedavisinde kullanılmaktadır. G5 masajı, G5 ismi verilen cihaz ile ritmik titreşimler kullanılarak gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. G5 Masajı yapılışı; Hızlı titreşimler sayesinde hem bölgesel sıkılaşma sağlanırken hem de selülit görünümü giderilmektedir. Titreşim ve itme hareketleri gerçekleştirilen G5 masajı sayesinde hücreler hareketlendirilmektedir. Masajda gerçekleştirilen itme kuvveti aynı zamanda vücut sıkılaşmasına da fayda sağlamaktadır.

Tüm vücuda uygulanabilen G5 masajı bölgeye sürülen özel bir krem yardımıyla yapılır. Bu kremin yağ yakımını kolaylaştırma ve kan akışını hızlandırma etkisi vardır. Krem sürüldükten bir süre sonra uygulanacak bölgeye uygun olan başlık ile titreşim verilir. Titreşim uygulaması devam ederken krem yenilenir.

G5 Masajı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

G5 masajı yaptıran kişiler, masaj sonrasında etkileri ne zaman görecekleri konusunda merak içinde olmaktadırlar. Pek çok insan G5 masajı sonrasında en hızlı şekilde en etkili sonuçları almak istemektedirler. Kısa sürede G5 masajından olumlu sonuçlar almak siteyen insanlar, hafta 3 defa seanslarına eksiksiz olarak gitmelidirler. Haftada 3 defa G5 masajı seanslarına katılım yapan insanlarda, bölgesel sıkılaşma ve selülit tedavisi konusunda hızı ve etkili sonuçlar alındığı da gözlemlenmektedir.

G5 masajının tek başına etki etmesini beklemek yerine birkaç farklı program ile bu masajı destelemek çok daha iyi sonuçlar alınmasına katkı sağlayacaktır. Dengeli beslenme ve spor, G5 masajına ek olarak yapıldıkları zaman, kişi için oldukça faydalı bir durum olacaktır. Spor yapan kişilerde G5 masajının çok daha etkili sonuçlar verdiği de gözlemlenen durumlar arasında yer almaktadır.

G5 Masajı Yan Etkileri Var Mıdır?

G5 masajı tekniği hiçbir şekilde cerrahi bir işlem gerektirmeyen bir uygulamadır ve insanlar konforlu bir şekilde selülitlerinden çok kısa bir sürede kurtulmaktadırlar. Ancak G5 masajı sonrasında herhangi bir risk ile karşı karşıya kalmak istemeyen insanlar, bu masajı güvenilir merkezler tarafından yaptırmalıdırlar. Profesyonel ve eğitimini almamış kişiler tarafından yapıldığı taktirde tamamen zararsızdır.

G5 Masajı Sonuçları

G5 Masajı ile selülit tedavisi ve bölgesel incelme sonuçlarımız!


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun