Dudak Kontürü (Kalıcı Dudak Makyajı)

Dudak kontürü gibi uygulamalar sayesinde dudak şeklini ve rengini değiştirmek oldukça pratik bir hal aldı. Kişiler için alternatif ve pratik bir seçenek olan dudak kontürü ile kalıcı dudak makyajına sahip olabilirsiniz. Dudak kontürü çalışmalarımızı görmeniz ve tanışmamız için sizi salonumuza davet ediyoruz.

Cerrahi işlemlere gerek kalmadan, dolgun ve güzel görünümlü dudaklara sahip olmak herkesin hayal ettiği bir durum olmaktadır. Kalıcı dudak kontürü sayesinde, genetiğe bağlı olarak ya da dış faktörlerden dolayı, zamanla şekil bozukluğu yaşayan dudaklara canlılık ve dolgunluk kazandırmak mümkün. Dudak kontürü işlemi, özellikle kadınların sıklıkla kullandıkları uygulamaların başında gelmektedir. Dudak kontürü, cerrahi işlemler gerektirmeyen bir uygulama olduğundan dolayı, oldukça sevilen bir uygulama olmaktadır.

Çekmeköy Kalıcı Dudak Kontürü

Çekmeköy'de kalıcı dudak makyajı yaptırmak istiyorsanız sizi güzellik salonumuza davet ediyoruz! Dudak kontürü gibi modern estetik uygulamaların sayesinde, dudak şeklini ve rengini değiştirmek oldukça kolay işlemler haline gelmektedir. Kadınlar için alternatif ve pratik bir seçenek olan dudak kontürü, ortaya başarılı sonuçlar koyarak kişileri memnun etmektedir. Bu uygulama sayesinde, dudakların ince yapısından, şeklindeki bozukluklardan, renginden memnun olmayan kişiler ya da her gün ruj kullanmaktan yorulanlar için hem zamandan tasarruf etmek hem de kolaylık sağlamak mümkün olmaktadır. Estetik ameliyatına ihtiyaç duyulmadan, dudaklara şekil kazandırmak için kullanılan dudak kontürü, işlem için özel olarak geliştirilmiş olan cihazlar ve bu alanda kullanılan bitkisel boyalar sayesinde, oldukça güvenilir bir işlem haline gelmektedir. Dudak kontürü işleminde, kişiye özel steril iğneler kullanılmasından dolayı, dudağın çok küçük milimetreler altına işlem gerçekleştirilmektedir. Kişi özel iğneler ile uygulanan organik boyalar sayesinde, dudakların daha dolgun ve canlı bir görünüm kazanması sağlanmaktadır. Çekmeköy dudak kontürü ve detaylı bilgi için arayın.

Kalıcı Dudak Kontürü Fiyatları

Kalıcı dudak makyajı fiyatları ile ilgili bilgi almak ister misiniz? Dudak kontürü fiyatları ve fırsatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için bizi arayın.


Dudak Kontürü Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Dudak Makyajı

Günümüzde son derece popüler bir hale gelen dudak kontürü uygulaması ile simetrik, yüz yapısına uygun ve dolgun dudaklara, herhangi bir cerrahi işleme gerek duyulmadan sahip olmak mümkündür. Bu sebeple, dudak kontürü yaptıran insanlar, yüzün orta çizgisi ile dengeli olan dudaklara az bir zaman içerisinde sahip olma fırsatı yakalamaktadırlar.

Dudak Kontürü ile ile ilgili sorulanlar


Dudak Kontürü Nasıl Yapılır?

Cerrahi işlemlere gerek duyulmadan pratik bir şekilde uygulanan dudak kontürü işlemini yaptırmadan önce, pek çok insan bu işlemin nasıl yapıldığını merak etmektedirler. Öyle ki, kişinin cildinde uygulanan bu işlemin, kişinin beklentilerine uyup uymadığı daha yakından incelenmeli ve bu durumlara göre bir karara varılmalıdır.

Dudak kontürü işleminde ilk aşama olarak, dudak içine uygulanacak olan işlem için kullanılacak renk seçiminin yapılması gerekmektedir. Bu konuda, işlemi yaptıracak kişilerin renk tercihleri de oldukça ciddi önem taşımaktadır. Cilt tipine uygun bir renk seçimi yapmak, dudak kontürü işleminin çok daha iyi sonuçlar çıkarmasına olanak sağlamaktadır. Yüzünüzde tamamen doğal bir görünüm kazandıracak rengi seçtikten sonra diğer aşamaya geçilmektedir. Diğer aşamada ise belirlenen renkten sonra dudak çerçevesinin belirlenmesi gerekecektir. Bu işlemler yapıldıktan sonra dudak kontürü işlemine başlanmak için harekete geçilmekte ve dudak hattı çizilmektedir. Daha sonrasında ise dudak içi renklendirme işlemi uygulanmaktadır.

Dudak kontürü işleminin yapılış süresi farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle, dudak kontürü işlemini yaptıracak kişinin dudak dokusu, bu süreyi belirleyen en önemli etken olarak gösterilmektedir. Dudak kontürü işleminin süresi ortalama 1-2 saat olarak gösterilmektedir. Dudaklara çok daha canlı bir görünüm kazandıran bu işlemden belirli bir süre sonra rötuşlamaların da yapılması gerekmektedir. Rötuşlama işlemi de gerçekleştirildikten sonra, dudak kontürü yaptıran kişiler hayatlarına çok daha mutlu bir şekilde devam etmektedirler.

Kimler Dudak Kontürü İşlemi Yaptırabilir?

Dudak kontürü işlemi oldukça faydalı bir işlem olduğundan dolayı, pek çok bu işlemi yaptırmadan önce detayları öğrenmek istemektedir. Dudak kontürü uygulamasının ne olduğunu ve nasıl yapıldığı öğrenen kişiler daha sonrasında ise bu işlemi kimlerin yaptırabileceğini merak etmektedirler. Zaman içerisinde koyulaşan, rengini kaybeden, yıpranan, dudak hattı belirginliğini kaybeden< ve kaybolan dudaklara sahip kişiler, kalıcı dudak kontürü işlemini uygulayarak bu soruna çözüm bulabilmektedirler. Bu sorunların yanı sıra, genetik durumlardan kaynaklı olarak dudakların ince bir yapıya, şekil bozukluğuna veya yara izlerinin oluşmasına olanak sağlayan durumlar da yaşanabilmektedir. Bu durumlara en iyi çözümü sağlayan dudak kontürü işlemi, pek çok insanın tercih ettiği bir işlem olmaktadır.

Makyaj ürünlerine alerjisi bulunan insanlar ya da her gün ruj sürmekten sıkılan insanlar dudak kontürü işlemi sayesinde, dudaklarında kalıcı bir güzellik sağlamış olmaktadırlar. Öte yandan dudaklarına açık yaralar bulunan, kılcal damar çatlakları gözüken, egzama, mantar tarzı cilt lezyonları yaşayan insanlarda dudak kontürü uygulamasının pek doğru bir uygulama olmadığını belirtmek gerekmektedir.

Dudak Kontürü Uygulaması Acılı Bir İşlem Mi?

Kalıcı dudak kontürü uygulaması, bu alanda yapılan cerrahi işlemlerle ile karşılaştırıldığında çok daha pratik bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı, işlem sırasında insanlar, herhangi bir acı ya da ağrı hissetmemektedirler. Dudak kontürü işleminin acı hissi vermemesi, insanların bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırmasına olanak sağlamaktadır. Cilde uygulanan işlem sırasında çok ufak bir rahatsızlık duyulsa bile, dayanılmayacak bir acı hissedilmesi söz konusu bile değildir. Ancak bu durumlar kişinin acı eşiğine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Acı eşiği düşük olan insanlar, uygulama öncesinde dudaklarına estetik bir krem sürülmesini de talep edebilmektedirler. Bu sayede dudakların uyuşması sağlandığından dolayı, insanların acı hissetmesinin de önüne geçilmiş olmaktadır.

İnstagram Başlık

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun