Kalıcı Dipliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında oldukça popüler olan ve sıklıkla kullanılan yöntem, kalıcı dipliner uygulaması olmaktadır. Kalıcı eyeliner uygulamasında daha kalın çizgili, belirgin ve keskin bir eyeliner hattı oluşturulurken, kalıcı dipliner uygulamasında ise daha soluk, buğulu ve sade bir eyeliner görünümü kazandırılmak istenmektedir.

Kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde, özellikle iş hayatından ya da farklı nedenlerden dolayı makyaj yapmaya zaman bulamayan pek çok kişi bu alanda önemli bir fırsat yakalamaktadırlar. Günlük hayatın her herhangi bir yerinde sıklıkla kullanılan bu yöntem, daha yalın ve sade olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Yaşantısında, gösterişten uzak ve daha sakin bir yaşamı tercih eden insanların genellikle kalıcı dipliner uygulamasını tercih ettiklerini söylemek yanlış olmayacaktır.

Çekmeköy Kalıcı Dipliner Makyajı

Çekmeköy'de kalıcı dipliner makyajı için güzellik salonu arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Çekmeköy kalıcı dipliner ile ilgili bilgiler burada. Pek çok inan dipliner yaptırırken hangi konulara dikkat etmesi gerektiği konusunda kafasında soru işaretleri barındırmaktadır. İyi bir kalıcı dipliner yaptırmak, dipliner uygulamasını yaptırmak için seçilen güzellik merkezine bağlılığı oldukça yüksektir. Kalıcı makyaj uzmanının kullandığı malzemelerin kalitesi, kullandığı boyalar ve pigmentler, kaç zamandır bu işlemi uyguladığı ve başarı oranları, dipliner uygulamasını etkileyen faktörler arasında yer almaktadırlar. Kalıcı dipliner uygulamasını diğer dövme uygulamalarından ayıran en önemli fark ise, dipliner uygulamasında kullanılan boyaların tamamen organik olmasıdır. Dövme işlemlerinde, kişilere uygulanan boyaların içeriğinde farklı kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı, yapılan dövme uygulamasının cilde zarar verme ihtimali oldukça yüksektir. Dipliner uygulamasında kullanılan boyalar tamamen doğal olduklarından dolayı, dipliner uygulamasından sonra cildin zarar görme ihtimali bulunmamaktadır.

Çekmeköy Kalıcı Dipliner Fiyatları

Çekmeköy kalıcı dipliner fiyatları ve detaylı bilgi için bizi aramaktan asla çekinmeyin. Zaman zaman yaptığımız kampanyalı fiyatlardan ve fırsatlardan faydalanmak isteyebilirsiniz. Şuan aktif olan Çekmeköy kalıcı eyeliner fırsatı için bizimle iletişime geçiniz. Dipliner uygulamasının kalıcılık süresi pek çok kişi tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. Kalıcı dipliner uygulamasında, kullanılan maddeler yüzde yüz organik maddeler olduğu için, kimyasal kullanılan uygulamalara oranla daha kısa bir kalıcılık süresi bulunmaktadır. Dipliner uygulamasının kalıcılık süresi, boyaya ya da cilt tipine göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Ancak uzmanların ve tecrübe eden kişilerin söyledikleri ışığında, dipliner uygulamasının yaklaşık olarak 1,5 yıl sürdüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

Kalıcı Dipliner Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Kalıcı Dipliner

Eyeliner tekniğinden çok daha farklı bir uygulanış şekline sahip olan bu yöntem, pek kişinin de merakını uyandırmaktadır. Kalıcı dipliner uygulaması, göz kapağının bittiği ve kirpiklerin başladığı bölgeye uygulanan bir yöntemdir ve bu özelliği ile eyeliner tekniğinden ayrılmaktadır. Kirpik hattına uygulanan kalıcı göz makyajı olan bilinen dipliner, daha doğal bir kalıcı makyaj oluşturulmasına olanak sağlarken gözlere daha fazla derinlik katmaktadır.

Kalıcı Dipliner ile ile ilgili sorulanlar


Kalıcı Dipliner Makyajı Nasıl Yapılır?

İnsanlar, günün her saati bakımlı ve güzel görünmek istediklerinden dolayı kalıcı makyaj uygulamalarını tercih etmektedirler. Kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde, bu alanda oldukça büyük faydalar sağlayan insanlar, özellikle dipliner uygulaması sayesinde doğal bir eyeliner etkisini yaşamaktadırlar. Dipliner uygulaması yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu işlemin kaliteli bir güzellik merkezinde ve deneyimli uzmanlar tarafından yapılması gerekliliğidir. Son zamanlarda dipliner uygulaması ile doğal bir eyeliner görüntüsü yakalayan insanlar, durumdan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Dipliner uygulamasının nasıl yapıldığı, pek çok insan tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. İnsanlar bu uygulamanın zorluğuna ve acı hissine göre de bir karara varabilmektedirler.

Dipliner uygulamasında, öncelikli olarak göz kapağı bölgesine etkili bir anestezi kremi sürülmektedir. Kremin etkisini göstermesi beklenildikten sonra, tamamen doğal ve organik olan boyalar ile özel olarak tasarlanmış bir dipliner kalemi kullanılarak, göz kapağı bölgesinde kirpik hattına enjekte edilmektedir. Dipliner uygulamasında uyuşturucu bir krem kullanılmasından dolayı işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Bu uygulamada acı hissetmediğini öğrenen insanlar, bu uygulamayı gönül rahatlığı ile yaptırmaktadırlar.

Dipliner uygulamasında göz kapağına direkt bir işlem yapıldığından dolayı, işlemi yaptıracak kişilerin çok az da olsa rahatsızlık hissetmeleri doğal olarak karşılanan bir durumdur. Dipliner işlemi ortalama olarak yarım saat ile bir saat arasında tamamlandığından dolayı, farklı makyaj işlemlerine nazaran daha kısa süren bir işlem olarak bilinmektedir. Gözlerinde çok daha estetik bir görünüme sahip olan kişiler, bu uygulamadan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Dipliner ile Eyeliner Arasındaki Farklar Nelerdir?

Dipliner ile eyeliner uygulama olarak bazı benzerlikler gösteren uygulamalar olduklarından dolayı, insanlar bu iki uygulama arasındaki farkları merak etmektedirler. Dipliner, hem likit olduğu için hem de sivri bir yapıya sahip olan keçe ucundan dolayı eyeliner işlemine nazaran kolay uygulanan bir işlem olarak bilinmektedir. Dipliner işleminde kullanılan uç sivri bir yapıya sahip olduğundan dolayı, kirpik dibine çizilen çizgilerin çok daha ince olması sağlanmaktadır.

Dipliner işlemi, kalıcı makyaj konusunda daha yeni olan kişiler oldukça sık olarak uygulanılan bir işlem. Kuyruklu bir eyeliner çekmek yerine kirpik dibini daha belirgin bir hale getirmek siteyen pek çok insan dipliner uygulamasını tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, dipliner uygulaması sayesinde kuyruklu bir eyeliner çekmek de mümkündür. Üstelik bu işlemde kullanılan keskin ucun, kuyruklu eyeliner çekiminde büyük katkısı olacaktır.

Kalıcı Dipliner Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Kalıcı dipliner makyajı uygulamasından önce ve sonra çektiğimiz fotoğraflar ve kalıcı dipliner makyajı sonuçlarımız aşağıdadır.


Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun