Dermapen Uygulaması

İnsanların pek çoğu ciltlerinde oluşan lekelerden şikayetçi olmaktadırlar ve bu durumun çözümlerini araştırmaktadırlar. Dermapen tedavisi , ciltte oluşan çeşitli lekelerin giderilmesi için tedavide kullanılan, başarı oranları ile pek çok insanın ilgisini çekebilmiş bir cilt yenileme yöntemidir. Dermapen uygulamasında temel amaç kollajen dokusunu arttırmak olduğundan dolayı Dermapen yöntemi genellikle yüz, saç ve el bölgelerinde kullanılmaktadır. Kollajen dokusunun artması ise, vücuda yenilenmesi için uyarı vermekte, onarımın hızını ve gücünü arttırmaktadır. Dermapen tedavisi tamamen pratik, kalıcı ve tehlikesiz olduğu için herkes güvenle uygulayabilmektedir.

Dermapen ile Cilt Yenileme
Yaralanmaların iyileşmesini hedefleyen vücut o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır ve bu duruma bağlı olarak kollajen ile uygulama yapılan bölge yenilenmeye başlamaktadır. Doktor tavsiyeleri Dermapen işleminde başarıyı etkileyen en önemli hususlardan bir tanesidir. Doktor, uygulama sırasında gereklilik görürse ekstra olarak serum da kullanabilmektedir. Dermapen uygulamasının süresi pek çok insan tarafından merak konusu olmaktadır. Ortalama bir saat süren uygulama sonrasında hastanın gözetim altında tutulmasına gerek kalmadan, hastaneden ayrılmasına izin verilmektedir. Uygulama sırasında kanamalar olabilmektedir ancak bu kanamalar önem verilecek boyutlarda değildir.

Dermapen Seans Fiyatları
Dermapen tedavisi seans fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve cildinizin bir uzman tarafından incelenerek, ihtiyacınız olacak seans sayısını ve seans ücretini öğrenebilirsiniz. Dermapen tedavisinde hasta, herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyeceği için oldukça rahat bir işlem geçirecektir. Cilde verilen hasar oldukça düşük seviyede olmaktadır ve bu işlem sonrasında cilt, kendisini yenilemeye başlamaktadır. Vücudun yaraları iyileştirme görevi ile hemen hemen aynı olan bu işlem sayesinde cilt sorunları giderilmiş olur. Dermapen uygulaması yeterli sayıda yapıldığı taktirde, cilt sorunlarından tamamen kurtulmak mümkündür. Yeterli seans sayısının ne olduğuna cildinizi inceleyecek uzman karar vermelidir.

Dermapen Sonrası Dikkat Edilecekler
Dermapen uygulaması cilt yenilenmesi için oldukça önemli bir tedavi yöntemidir ve insanlar da bu tedavinin uygulanmasından sonrasındaki süreçte neler yapmaları gerektiklerini merak etmektedirler. Öncelikle bilinmelidir ki Dermapen uygulamasının gerçekleşmesinin ardından hastanın günlük hayatına geri dönebilmesi için herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır. Hastalar, Dermapen sonrası günlük aktivitelerini yaparken herhangi bir sorun ile karşılaşmamaktadırlar.


Dermapen Tedavisi Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

Dermapen Tedavisi ile Cilt Yenileme

ABD’de en iyi cilt bakım yöntemi olarak seçilen dermapen, yüzdeki yaşlanma bulgularının görünümünü azaltmak, cildi sıkılaştırmak ve daha bakımlı bir görünüme kavuşturmak için başvurulan bir yöntem. Oldukça başarılı sonuçlar alınan ve memnuniyet oranı yüksek olan dermapen tedavisi sonuçlarımızı görmeniz ve tanışmamız için sizi kliniğimize davet ediyoruz.

Dermapen ile ile ilgili sorulanlar


Hangi Sorunlarda Dermapen Uygulanır?

Sivilce problemi yaşayan, geniş gözeneklere sahip olan ve güneş lekelerinden ince çizgilere kadar pek çok konuda Dermapen tedavisi uygulanmaktadır. Son derece başarı bir tedavi olan Dermapen, her geçen gün daha fazla insanın ilgilendiği bir uygulamaya dönüşmektedir. Çevredeki etkenlere bağlı olarak zarar görmüş ya da yıpranmış ciltlerin yenilenmesinde Dermapen tedavisi oldukça etkilidir.

İnsanlar daha sağlıklı bir görünüme sahip olmak için pek çok farkı yöntemden destek alabilmektedirler, ancak Dermapen bu konuda acısız, ağrısız ve pratik olmasıyla bir adım daha önde olmaktadır.

Dış etkenlerden en çok etkilenen bölgemiz cildimiz olmaktadır ve özellikle güneşin etkisi, cilt sorunlarında en ciddi etkenler arasında yer almaktadır. Güneşin etkisi ile oluşan cilt lekeleri aynı zamanda sivilce gibi nedenlerden dolayı da oluşabilmektedir. Oluşma nedeni ne olursa olsun, Dermapen sayesinde cilt lekelerinden kurtulmak oldukça kolaydır.

Saç dökülmesi, insanların en çok şikayetçi oldukları konular arasında yer almaktadır ve bu soruna karşılık çözümler aranmaktadır. Dermapen sayesinde saç dökülmelerine karşı önlem alınmakta ve saç yapısı korunmaktadır.

Dermapen Tedavisi Nasıl Yapılır?

Dermapen uygulaması oldukça basit ve güvenilir bir cilt yenileme tedavisi olsa bile tedaviyi gerçekleştirecek olan kişinin alanında uzman olması gerekmektedir. Uygulama aşamaları olarak bakıldığı zaman basit olarak görünse de Dermapen uygulamasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunabilmektedir.

Dermapen tedavisinde ilk olarak, tedavinin uygulanacağı kişinin işlem görecek olan cilt bölgesi detaylı bir şekilde dezenfekte edilmelidir. Bu işlem sonrasında ise, uygulamanın acı hissini azaltmak adına işlem yapılacak bölgeye anestezik krem sürülerek işleme başlanılmaktadır. Dermapen cihazının ucunda bulunan mikro iğneler ile cilt yüzeyinde küçük delikler açılmaktadır. Deliklerin açılması vücutta yaralanma olarak algılanmaktadır ve otomatik olarak vücut, iyileştirme sürecini başlatmaktadır.

Yaralanmaların iyileşmesini hedefleyen vücut o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır ve bu duruma bağlı olarak kollajen ile uygulama yapılan bölge yenilenmeye başlamaktadır. Doktor tavsiyeleri Dermapen işleminde başarıyı etkileyen en önemli hususlardan bir tanesidir. Doktor, uygulama sırasında gereklilik görürse ekstra olarak serum da kullanabilmektedir.

Dermapen Uygulamasının Etkileri Ne Zaman Görülmeye Başlanır?

Dermapen tedavisi olan insanlar, tedavi sonrasında en kısa süre içerisinde sonuçları kendi gözleriyle görmek isteyeceklerdir. Bu konuda uzmanların da tavsiyesi, Dermapen uygulamasının etkisinin görülmesi için birkaç hafta beklenilmesidir. Dermapen uygulamasının etkisi, cilt sorunlarına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilmektedir ancak ortalama bir süre olarak 6 haftalık bir süreç belirtilir. 6 hafta sonunda Dermapen tedavisinin sonuçları gözle görülür bir hale gelince, insanlar verdikleri bu kararın ne kadar doğru olduğunu da görmektedirler. Dermapen tedavisinin tam olarak yenilenme süreci ise 3 ay sürmektedir. Tedavi sonrası geçen 3 ay boyunca cilt, yara iyileştirme işlemine devam etmektedir.

Dermapen Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dermapen uygulaması sonrasında ciltte ufak pembeleşmelerin olması da doğal karşılanmaktadır. Uygulama sonrasında kanamaların olup olmadığı da merak edilen konular arasında yer almaktadır ancak bu konuda tam olarak net bir cevap vermek mümkün olmamakta. Öyle ki dokunun yapısına ve toleransına bağlı olarak, Dermapen sonrasında ufak kanamaların görülme riski de bulunmaktadır. Bu durumlar endişelenilmemesi gereken, doğal karşılanan Dermapen sonrası durumlarıdır. Dermapen tedavisi sonrasında hastanın cildindeki pembeleşme gibi sorunlar ilk 6 saatten sonra büyük oranda azalmaktadır.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun