2D-3D Kirpik

İnsanlar kirpiklerinin seyrek olmasından dolayı taktırdıkları kirpiklere rağmen kirpikler yoğun bir görünüme sahip olmuyorsa 2D ve 3D kirpikler tercih edilmektedir. Tercih edilen bu 2D VE 3D kirpikler kişinin kendi kirpiklerinden daha incedir ve ikili, üçlü şekilde birleştirilip kirpiğe yapıştırılır. Uygulamayı yapan uzman ne kadar profesyonel ise uygulama o kadar güzel sonuç vermektedir. Tam da bu sebepten bizi tercih etmelisiniz :)


2D ve 3D İpek Kirpikler

Dinlenme süreci içerisinde ise özel kirpik serumları kullanılarak kirpiklere bakım uygulanmalıdır. Bu bakım kirpiklerinize çok iyi gelerek onların daha sağlıklı bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Kirpiklerinizin takılmasından sonraki ilk 3 hafta sonrasında kirpik bakımı yapılarak kirpikler ilk takılan zamanki görünüme kavuşturulur.
Kirpikler çok hassas olduğu için kullanılan yapıştırıcı zarar verebilir. Kişinin isteğine göre belirlenen kirpiğin boyutu, rengi ve kalınlığı tamamen kişinin istekleri doğrultusundadır. Uygulamanın tamamlanması ortalama bir saat sürer ve istenilen kirpiklere ulaşılmış olur. Uygulamayı yapan uzman profesyonel ise uygulama doğru bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede kirpikler ince ve kirpik dibine değil kirpik üzerine yapıştırılmış olup herhangi bir rahatsızlık vermez. Kullanılan kirpikler ne kadar ince olursa o kadar sıkıntı yaşanmaz. Rahatlık olur batma veya ağrı hissedilmez. Gözlerin ve kirpiklerin dinlenmesi için her 3 –6 ay aralığında kirpiklerin çıkarılıp 1 ay boyunca gözlerin dinlendirilmesi gerekmektedir.

Çekmeköy 2D 3D Kiprik

Çekmeköy'de 2D ve 3D ipek kirpik yaptıracağınız doğru adres; Nil Tellioğlu Güzellik Salonu. Uygulama uygulanırken kullanılan tüm malzemeler önemlidir fakat kullanılan yapıştırıcı çok güvenilir ve kaliteli olmalıdır. Çekmeköy 2D, 3D ipek kirpik hizmetimiz için bizi arayınız. 2D-3D kirpik uygulaması, oldukça faydalı ve iyi sonuçlar veren bir uygulama olsa, bu uygulama hakkında gerekli bilgilerin alınması kişilerin faydasına olacaktır. Son zamanlarda sıklıkla merak edilen uygulamalardan bir tanesi olan 3D kirpik uygulaması, pek çok insanı memnun eden bir çalışma olmaktadır. Bu uygulama hakkında gerekli bilgilerin bilinmesi, uygulamadan en iyi sonuçları alabilmek için büyük önem arz eden bir konu olmaktadır.

2D ve 3D Kirpik Fiyatları

2D ipek kirpik fiyatları ve 3D ipek kirpik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. 3D ipek kirpik kampanyalı fiyatlar ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı yaptırmadan önce, kesinlikle dikkat edilmesi gereken konu, uygulamayı gerçekleştirecek olan güzellik merkezinin kalitesi ve uygulamayı yapacak olan kişinin tecrübesi olmaktadır. Bu anlamda iyi bir tercih yapan kişiler, 2D-3D uygulamasından en iyi sonuçları da alabileceklerdir. Takılan kirpiklerin ve uygulamada kullanılan malzemelerin kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, uygulama için kullanılan pek çok malzemenin, kişiye özel ve sterilize edilmiş olması, sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. İnsanlar da kendi sağlıklarını korumak adına bu hususlara dikkat etmelidirler. 2D kirpik fiyatları Çekmeköy'de daha mı ucuz? Yoksa 3D kirpik fiyatları çekmeköy'de daha mı pahallı? Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de, işlemlerin kişiye özel olarak şekillenebiliyor olmasıdır. Bu anlamda insanların hayal gücüne de bağlı olarak tasarımlar ortaya çıkmasını sağlayan 3D kirpik uygulaması, bu yönüyle de insanların beğenisini toplamayı başarmıştır. Son zamanların en çok merak edilen konularından bir tanesi de, bu uygulama sonrasında insanların herhangi bir zarar görüp görmeyeceğidir. Bu uygulamayı yapan kişilerin güvenilirliği ve kalitesi, uygulama sonrasında insanların sıkıntı yaşamamasını büyük oranda etkilemektedir.

İnsanlar 2D-3D kirpik uygulamasından en iyi şekilde faydalanmak, uygulama sonrasında herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamak istiyorlarsa, uyarılan konulara dikkat etmelidirler. Özellikle, uzmanların söylemiş olduğu uyarılara uymak, uygulama sonrasında bir sorun ile karşılaşmamak için oldukça büyük önem taşımaktadır. Kirpik işlemi sonrasında, insanların bir süre boyunca güneşe direkt olarak maruz kalmamaları gerekmektedir. Acil durumlarda ya da bir ihtiyaçtan dolayı, güneş ile uzun sürede temasta bulunacak kişilerin, yüze güneş gelmemesini sağlayan şapkaları takmaları önerilmektedir. İnsanların bu tip hususlara dikkat etmesi, 2D-3D uygulamasından alınacak başarı oranlarını da etkilemektedir.


2D-3D Kirpik Öncesi / Sonrası

İşlem Süresi 1,5-2 Saat
12-24 Ay Kalıcı
Fiyat:
Rötüş - Ücretsiz


Randevu Al

Dilerseniz 0530 843 29 76 numaralı telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Aramak için tıklayın.

3D Kirpik Uygulaması

Doğal kirpiklere çok daha güzel bir görüntünün sağlanması adına 3D kirpik çalışmaları yapılmaktadır. İnsanların kendi kirpikleri inceliğinde, hatta daha ince yapıda bulunan kirpiklerin üçlü olarak birleştirilmesi, daha sonrasında ise kişinin kirpiğine montajlanması işlemine 3D kirpik işlemi denilmektedir. Hemen hemen bütün kirpiklere bu işlemin yapılması, uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle 3D kirpik yaptıracak kişilerin, iyi bir güzellik merkezindeki deneyimli kişiler ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3D kirpik uygulamasını kişilerin kendi başlarına, ev ortamında yapmaları risk oluşturan bir durum olmaktadır.

3D Kirpik ile ile ilgili sorulanlar


3D Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Doğal kirpiklere çok daha güzel bir görüntünün sağlanması adına 3D kirpik çalışmaları yapılmaktadır. İnsanların kendi kirpikleri inceliğinde, hatta daha ince yapıda bulunan kirpiklerin üçlü olarak birleştirilmesi, daha sonrasında ise kişinin kirpiğine montajlanması işlemine 3D kirpik işlemi denilmektedir. Hemen hemen bütün kirpiklere bu işlemin yapılması, uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle 3D kirpik yaptıracak kişilerin, iyi bir güzellik merkezindeki deneyimli kişiler ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3D kirpik uygulamasını kişilerin kendi başlarına, ev ortamında yapmaları risk oluşturan bir durum olmaktadır.

3D Kirpik Uygulaması Ne Kadar Sürer?

2D-3D kirpik uygulamasının ne kadar sürede tamamlandığı, insanlar tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. Bu konu pek çok araştırma yapan kişiler, uzmanlar ile de iletişim halinde olmaktadırlar. 3D kirpik uygulaması son zamanların en popüler uygulamalarında bir tanesi olduğundan dolayı, uygulama hakkındaki pek çok konu merak edilmektedir. Uygulama sayesinde çok daha güzel görümlü ve güçlü kirpiklere sahip olan insanlar, bu noktada oldukça büyük fayda sağlamaktadırlar.

3D kirpik uygulaması, genellikle 1 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Son zamanların en popüler işlemlerinden bir tanesi olan 3D kirpik uygulaması, kısa süren işlemi nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu uygulamayı yaptıran insanlar, çok kısa bir süre zarfı içerisinde muhteşem kirpiklere sahip olmaktadırlar. Bu anlamda oldukça önemli işler başaran güzellik merkezleri de insanları memnun eden çalışmalarına devam etmektedirler.

Whatsapp

Detaylı bilgi veya Fiyat almak için mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj Gönder! Hemen Ara!

Sorunuz mu var?
Nil Tellioğlu'na sorun