Hydrafacial

Hydrafacial
Etkili bir cilt yenileme sistemi olan Hydrafacial, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanmasını sağlayan bir işlemdir. Parlak, sağlıklı, ışıltılı, genç ve duru bir cilt isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Hydrafacial, 10 farklı cilt problemini sonlandırma özelliğine sahiptir. Ayrıca, cildinize zarar verebilecek, yaşlanma sürecini hızlandıran kirlilik, güneş ve stresin neden olduğu serbest radikallerin zararlarını önlemeye çalışan en güçlü antioksidanlarla doludur.

HydraFacial Nedir?
2015 Yılında Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA tarafından yılın teknolojisi olarak seçilen HydraFacial cilt yenileme, dünya üzerindeki onaylı tek cilt bakım cihazı ünvanını elinde tutmaktadır.
 
HydraFacial cilt yenileme hizmeti sağlıklı, parlak ve tertemiz bir yüze kavuşmanız için yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sistem cildinizin en derin noktalarına yerleşmiş kirleri dahi çıkartarak derinizin doğal formuna kavuşmasını sağlar. Çalışma prensibi olarak cildin temizlenmesi, ölü kısmının soyulması, derinizin doğal yapı taşlarına tekrar kavuşturulması ve LED teknolojili ışık tedavisi aşamalarını içerir. HydraFacial cilt yenileme işlemi sonrası cildiniz olması gereken haline döner ve tekrardan nefes almaya başlayarak canlılık kazanır.

HydraFacial Hangi Cilt Tiplerine Uygundur?
 HydraFacial cilt yenileme teknolojisi bütün cilt tipleri için uygun olmakla beraber özellikle yaşlanan ve hassas ciltler için muazzam etkili sonuçlar vermektedir. Deri altındaki kollajeni uyandırmak için zararsız mikrodalga yöntemi kullanır. Cildi hassas olan ve kozmetik işlemlerde deride tahriş, kızarıklık gibi tepkiler oluşan kadınlar için HydraFacial en etkili, verimli yöntemdir.
 
HydraFacial cilt yenileme hizmeti, yaş kısıtlaması olmaksızın daha genç görünmek veya daha parlak bir cilte sahip olmak isteyen bütün yaş gruplarına uygundur. Uygulama tüm cilt tiplerine uygulanabilecek şekilde tasarlanmış bir teknoloji olup, en hassas ciltlere bile güvenle uygulanır. Bu doğrultuda kuru ya da hassas bir cilt yapısına sahip olan kişiler için oldukça etkili sonuçlar sunar.

Hydrafacial Çalışma Sistemi
1.Adım Cilt Temizliği:
Özel geliştirilmiş Vortex teknolojisiyle cildinize ilk olarak özel serum püskürtülür. Ardından vakumlama yöntemiyle ciltte yer edinmiş ve yıkama-maskeleme gibi işlemlerle uzaklaştırılamayan bütün negatif oluşumlar çıkartılır.
 
2.Adım Sıvı-Dermabrazyon
Su yardımıyla cildinize peeling yapılır ve derinin üst katmanlarında mikrodermabrazyon sağlanır. Cildinizde herhangi bir tahriş oluşturulmaz. İşlem sırasında kullanılan glikolik asit doğal yöntemlerle şeker kamışından elde edilir.
 
3.Adım Serum İnfüzyonu:
Cilt yapınıza uygun olarak hazırlanmış serumlar deriye uygulanır. Bu adımda genişlemiş gözenekler, siyah-beyaz noktalar, kirler, akneler ve yağlar hedef alınır. Cildinize, ihtiyacı olan doğal yapı taşları sağlanır ve önceden oluşmuş cilt hasarını tedavi etmeye yönelik bir solüsyon kullanılır.
 
4.Adım Nemlendirme:
Cilt yapınıza uygun hazırlanmış antioksidanlar, peptidler ve hyalüronik asit içeren solüsyonlar deriye uygulanır sonuç olarak nemlendirme sağlanır.
 
5.Adım LED Işık Terapisi:
Farklı cilt türlerine göre değişen LED Teknolojisiyle hücre metabolizması harekete geçirilir, deride bulunan kollajen hücreleri uyandırılır. Sivilcelere karşı mavi, kırışıklıklara karşı kırmızı ışık kullanılır.

HydraFacial Kaç Seans Yapılması Önerilir?
İlk seanstan itibaren etkisini gösteren HydraFacial cilt yenileme işleminin ayda bir kez olmak üzere toplam 4 seans uygulanması önerilir. Olumlu sonuçların devamı için dilerseniz ayda bir kez tek seans şeklinde uygulanabilir.